ختنه به روش سنتی بهتره یا حلقه

سلام عزیزای دل لطفا بگین ختنه به چه روشی بهتره برای نوزاد تجربیاتتون چی میگه؟در بزرگسالی کدوم کم عارضه تره، تورو خدا دارم دیوونه میشم

فکر نکنم هیچکدوم عارضه داشته باشن تو بزرگسالی عزیزم
ولی به نظرم حلقه خیلی بهتره تا روش سنتی
چون سنتی به بچه بی حسی نمیزنن
خیلی درد میکشهولی حلقه هم واسه بچه راحته هم مادر

1 Likes

وای بی حسی نمیزنن؟ :scream: بعد تیغ میزنن بهش؟ وایییی درد میکشه که

1 Likes

آره سنتی اینجوریه
بیچاره پسره کبود میشه از درد
چند سال پیش واسه یکی از فامیلای شوهرم سنتی ختنه کردن بچه بیچاره مرد وزنده شد

وای چقدبد

نه بابا حتما دکترش بد بوده
البته به دودول بچه هم ربط داره هاااا

2 Likes

من منظورم ازسنتی از این آدمای قدیمی که میان خونه بچه رو ختنه میکنه
دکتر نه

1 Likes

وای من فک کردم دکترای بیرون اینجورین خب معلومه بچه داغون میشه
من خودم نظرم اینه همش تو یه روز تموم بشه دکتر انجام بده بهتره تا اینکه حلقه بزاره تا چندین روز طول بکشه و بیوفته

2 Likes

آره اونا وسایلاشم غیر بهداشتین ولی دکترا هم انجام میدن

1 Likes

وای منم همین فکروکردم،آخه پسرایرفامیلمون ومیبرن ببمارستان دکترختنه میکنه تاچندروزخوب میشه،فقط میگن بچه بایدشیرزیادبخوره تاجیش کنه

آره بنظرم همین روش ک دکتر تو یه روز ختنه کنه تموم بشه بهتره

2 Likes

من پسرم رو سنتی ختنه کردم،پیش متخصص،سنتی یعنی بخیه بخوره.شب اول موقعی که جیش میکرد درد داشت،یه جیغ کوچولو میزد،ولی داروی مسکن داد که اذیت نشه،
شنیدم حلقه واسه بعدها خوب نیس…
اینم بگم تا۳_۴روز پانسمان داشت و پماد میزدم،پانسمان خودش افتاد،چند روز بعدش حمامش کردم،اینا طبق دستور پزشک بود.
و اینکه تا دو روز دوتا پوشک باهم میبستم،که پاهاش خیلی جفت نشه،دردش بگیره

1 Likes

ولی عزیزم پسر من سنتی ختنه شد .جلو خودم بهش بی حسی زد

اینو دکتر انجام نداده بود

وای نه گلم ختنه حتما باید زیر نظر جراح عمومی انجام بشه. ولی بعضیا میبرن دکتر عمومی یا شخصی که بلده ختنه کنه و این اصلادرست نیست

1 Likes

نفس میگفت یکی اونده بود تو خونه انجام داده بود براشون

یا خدا تو خونه؟؟؟؟ :flushed: حالا خداروشکر که بخیر گڋشته. حالا اگه خدایی نکرده زبونم لال بچه خونریزی میکرد چکار میتونست بکنه تجهیزات پزشکیش کامل بود که بتونه جلوش رو بگیره؟ پسر من تو اتاق عمل ختنه شد .

1 Likes

من تجربه ایی از سنتی ندارم،از وقتی که ازدواج کردم و به این چیزا توجه داشتم همه اطرافیانم ختنه با حلقه رو دیدم،برای پسرمم ختنه با حلقه رو انجام دادیم چند روز بعدشم حلقه ش افتاد،فقط تا وقتی که بخوان بار اول جیش کنن اذیت میشن بعدش که راحت میگذره

خواهر زاده شوهرم واسه چند سال پیش بود
ما چون فامیلیم اونجا بودیم
وای وحشتناک بود بچه لباش کبود شده بود از درد اصلا هم بی حسی نزد
ولی بچه چهار روزش بود
بعد ختنه شیر بهش دادن خوابید فقطم اولین ادرارش باز گریه کرد وتموم
سنتی که میگن سنتی به تمام معنا بود

1 Likes

الهی بمیرم چی کشید طفل معصوم دکتره شانس اورد اونجا نبودم وگرنه پرتش میکردم بیرون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.