ختم و چله سریع الاجابه به نیت باردار شدنمون

فدات بشم مهربون لطف کردی منم این ماه دارو استفاده کردم
سوم موعدمه خدا میدونه چی در انتظارمه انشالله ک هممون ب حاجت دلمون برسیم:heart:

1 Likes

قربونت عزیز دلم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربونت برم گلم انشالله که تو دلی داری عزیز دلم توکل بر خدا:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

صبح ختم شد ان شاءالله هممون حاجت رواشیم

1 Likes

ممنون عزیز دلم بابت ختم گذاشتنت…انشالله که همه حاجت روا شده باشن بحق امام حسین :palms_up_together::heart:

1 Likes

خیلی زحمت کشیدی ازت ممنونم عزیزم

1 Likes

فهیمه عزیزم

1 Likes

سلام معصومه جونم
ممنون بابت این همه مهربونی
ان شاءالله به حق این ماه عزیز همه منتظران جمع حاجت روا بشن و همگی روز عاشورا ۷۲ تا آبمیوه یا آب معدنی به نیت لب تشنه حضرت علی اصغر بین بچه ها پخش کنیم
من پارسال محرم نذر کردم ان شاالله اگ فندوقم سالم باشه امسال بین بچه ها پخش میکنم شما هم از امام حسین بخواید

اسم منم برای چله جدیدت بنویس عزیزم

3 Likes

انشالله زهرا جون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

فدات بشم فاطمه جون انشالله عزیز دلم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Likes

کاری نکردم مینا جون فدات بشم گلم انشالله هر چه زوتر حاجت روا میشی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Likes

فدات فاطمه جونم
انشالله عزیزم به به چه نذر خوبی مهربونم خیلی برات خوشحالم که حاجت گرفتی انشالله عزیزم خدا تو دلیتو برات نگه داره گلم التماس دعا:heart::heart::heart::heart::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:
چشم عزیزم حتما:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

مرسی عزیزم از تگت جا هست هنوز

2 Likes

قربونت گلم ای چله برای همه جا هست محدودیت نداره:blush:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.