ختم قران ماه رمضان (تکمیل شده) 😊

یک چیز دیگه اگه میبینین سهم یکی مثلا ده تا آیس سهم یکی ۲۰ تا اون بخاطر اندازه هر آیس مثلا یکی ده تا آیس شده ۲۰ خط یکی ۲۰ تا آیش شده ۲۰ خط یکمم کمو زیاد هست بعضی ایه ها دیگه دقیق دقیق نمیشه تقسیم بندی کرد اخه تو بعضی خطای قران دوسه ایه هس بعد بعضی ایه ها هم بودن که نصف صفه رو گرفتن پس بعضی جاها سهمتون دوسه خط بیشتر یا کمتر شده دیگه ببخشید :pray::pray: تاجایی ک تونستم سعی کرد سهم هرکس یه اندازه بشه :kissing_heart:

5 Likes

فدات شم

3 Likes

چرا من چهارم شدم:tired_face:

2 Likes

فرقی نداره نفرچندم باشید اصلا اینجوری نیست که هرروز ب نیابت ی نفر باشه اون نفر چهارم که شدی تو لیست ایه ها نگا کن سهمت میشه اون ایه هایی که ماله نفر چهارمه جز یک که برا نمونه فرستادم سهمت میشه ایه های ۳۲ تا ۴۳ سوره بقره عزیزم

3 Likes

خودم میدونم اینا رو :grin:

2 Likes

مرسی زینب جونی خیلی زحمت کشیدی
خیرشو ببینی الهی:heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart:

2 Likes

بچه ها اگه کسی متوجه نمیشه بگه توضیح بدم که ختمو درست شروع کنیم خدایی نکرده کسی اشتباه نخونه

2 Likes

خاااا پس چی :joy: ب ترتیبی که از بالا گفتید اسمتونو بنویسم تو لیست نوشتم دیگ تو نفر چهارم بودی

2 Likes

فدات بشم عشقم انشالله همه حاجت روا بشن تو این ختم

1 Likes

همینجوری خواستم اذیتت کنم :kissing::relaxed::relaxed::relaxed:
مرسی زینب جون:heart_eyes:

3 Likes

کخ داری خا :joy::joy::joy:
فدااات بشم :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

ها دگه مشهدی بازی درآوردم:joy:

1 Likes

مُگُم دگ کُخ دِری :joy:

1 Likes

مرسی عزیزم خیلی ام عالی ممنون ان شاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده:heart:

1 Likes

مرسی گلم متوجه شدم:kissing_heart:

2 Likes

زینب خانومی ممنوون
ایشاله که جواب این کار خوبتو تا اخر ماه رمضون بگیری :smiling_face_with_three_hearts::heavy_heart_exclamation::bouquet:

2 Likes

من فکر کردم شروع شده خوندم سهممو گلم

3 Likes

مرسی عزیزم زحمت کشیدی انشالله حاجت روا بشی

2 Likes

عزیزم مرسی هروقت شروع شد بفرس بخونیم:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات بشم انشالله بدای همه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.