ختم صلوات قمربنی هاشم برای حاجت روایی

ممنونم گلم

2 Likes

فدات عزیزم ان شاءالله :slightly_smiling_face:

2 Likes

قبول باشه ابجی گلم :rose::rose::rose:

1 Likes

سلامت باشی گلم :rose::rose::rose:

2 Likes

:rose::rose::rose::rose::rose:

2 Likes

قربونت عزیزم به همچنین شما.امروزم ختم شد دل آرام جان.

2 Likes

:rose::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

سلام عزیزم
من از دهم اردیبهشت شروع کردم،۳۱ تموم میشه ان شاءالله:hibiscus::hibiscus::hibiscus::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

حاجت روا شی ابجی گلم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:بخدا این ختم برا من مثل یه معجزه عمل کرد چون من به حضرت ابولفضل یه ارادت خاصی دارم باور میکنین الان سه سال هستش اقدامم یبار هم باردار شدم سقط شد بعد اون به همسرم میگفتم واریکوسل داری برو دکتر نمیرفت هی میگقت من چیزیم نیست همین که این ختم رو شروع کردم گفتم باز برو ازمایش بده بریم دکتر یهو گفت بلشه رفت ازمایش دادشانسی از اینترنت از یه دکتر وقت گرفتم بردیم پیش دکتر همین که نگاه کرد گفت احتمال واریکوسل هست برو سونو بده جواب و بیار دکتر خیلی خوب و با حوصله بود همسرم زود رفت سونو جوابشو اورد دید اره هردوطرف داره همون جا واسه ۲۵ گفته بیا بستری شو بخدا مثل معجزه هستش درست با آخرین روز ختم یکی میشه واقعاموندم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::cry::cry::cry::cry:

3 Likes

عزیزم
ان شاءالله که خیره و حکمت خدا با خواسته دلت یکی میشه :hibiscus::hibiscus::kissing_heart:

2 Likes

سلام دل آرام جان قبول باشه روز نهم خونده شد

1 Likes

ممنونم ابجی گلم :rose::rose::rose::rose:

1 Likes

سلام عزیزم قبول باشهههه

اجی میشه من خودم از امروز شروعکنم از اول گپ نبودم

1 Likes

اره عزیزم چرا که نه تو نیتت شک نکن واسه خودت تاریخ بزار و نیت کن :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

مررسی عزیزم برام دعا کن

1 Likes

عزیزی ابجی گلم انشالله نتیجه بگیری :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

تا به امروز ختم شد

1 Likes

دل آرام جان کاش یه ختم دیگه هم بعد از این ختم بزاری.من یه حاجت دیگه هم دارم که اصلا هرجوری حساب میکنم نمیشه بهش برسم مگه خدا خودش صلاح بدونه و معجزه کنه که بشه.من دوست دارم خونه حیاط دار بگیرم تا از آپارتمان راحت بشیم اما اصلا شرایطش مهیا نیست یعنی اصلا هرجور حساب میکنیم وسعمون به خونه حیاط،دار نمیرسه مگه خدا یه معجزه کنه.حالا گفتم یه ختم معجزه آسا بزار تا شاید به امید خدا و توکل برخودش و صلاحدید خودش یه فرجی بشه ما هم به آرزومون برسیم.

2 Likes

ختم شد حاجت روا شین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.