ختم سوره انشقاق وذاریات

سلاااااام :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:بچه هاتوت فرنگی رفت واسه زایمان.هرکی میتونه واسش این دوتاسوره روبخونه انشاءالله که زایمان راحتی داشته باشه وبه سلامتی نی نی روبغل بگیره:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

11 Likes

سلام
خدا كنه راحت زايمان كنه :heart_eyes::heart_eyes: من براش نادعلي ميخونم

4 Likes

انشاءالله

4 Likes

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

3 Likes

الهي ب سلامتي بارشو زمين بذاره هم ايشون هم همه ك ماه هاي آخرشونه

3 Likes

به چه مي انديشي؟؟؟

3 Likes

راستي چرا كمرت درد ميكنه ؟ بهتري؟

3 Likes

الان ساعت ٩ شب روز ١٣ مهر يعني ني ني توت فرنگي دنيا اومده ؟؟؟؟؟ :heart_eyes::heart_eyes::grin::grin:

3 Likes

اره بهترم دوستم.:kissing_smiling_eyes:

2 Likes

نمیدونم والامنم به همین می اندیشم:thinking::thinking::thinking:

2 Likes

من خوندم براش انشقاق و ذاریات خیلی کوتاه بود سورهاش بچه شمام بخونید انشالله که زایمان راحتی داشته باشه

4 Likes

عنکبوت رو هم خوندم :wink::wink:

3 Likes

مدسی گلم.:kissing_smiling_eyes:
اره کوتاهه وقتی نمیبره

2 Likes

من ۵ تا به نیته ۵تن ۱۴ تام.به نیته ۱۴ معصوم برای توت فرنگی جان نذر کردم و صلوات فرستادم الهی بسلامتی بگیره نی نی رو بغلش و هیچیییی ازدردزایمانم متوجه نشه .

2 Likes

سلام ختم کردم انشالله توت فرنگی جون به راحتی زایمان کنه گل پسرشو بغل کنه :pray:الهی امین

2 Likes

مرسی دخترا:kissing::kissing::kissing::kissing::kissing::blossom::blossom::blossom::blossom:

1 Likes

سلام
إن شاء الله بسلامتی

1 Likes

@u432438

سلام به همه عزیزان خیلی ممنون برام دعاکردن بفکرم بودین خیلی ممنون منم دروغ نگم دعاکردم همگی بسلامتی زایمان کنین من دیشب ساعت۱۸:۵۵زایمان کردم خیلی درد کشیدم وحشتناک خونریزی شدیدی هم داشتم هنوزم مرخص نشدم ایشالا برم خونه بهتر تعریف میکنم چرا عکس میفرستم نمیاد؟پسرمم مثل باباش زشته:joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Likes

عزززیزدلم مبارکت باشه بسلامتی. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.