خانومهای بارداری که سرکلاژ و فانلینگ بودن لطفا میاین😭

عزیزم به دکترت بگو امپول پروژسترون تجویز کنه
استراحت کن
نگران نباش

1 Likes

ممنون

1 Likes

سلام.
گفت فعلا هفته ای ی دونه بزن
چون سابقه زایمان زودرس دارم هر کاری میکنم دلم آروم نمیشه:disappointed_relieved:

اختیارداری :heart:

1 Likes

مامانای گل کسی دیگه تجربه نداره در این خصوص؟

سلام عزیزم من دیر به دیر میام ببخشید تازه پیامتو خوندم

2 Likes

سلام عزیزم من هفته هجده اورژانسی سرکلاژ شدم و هفته ۲۰که رفتم سونوگرافی نیم سانت باز بود و فانلینگ
اصلا استرس نداشته باش.این دوران میگذره بعد حسرت میخوری چرا استرس داشتی
حالا کارایی که خودم کردم اینا بود البته دکتر زنان میگفت لازم نیست ولی طب اسلامی میرفتم اون این دستورو داد
استراحت مطلق روی سطح شیبدار یعنی دوتا اجر بگذار زیر پایه تخت که پایین پاته
اب به بخور
اب اناناس سه روز پشت سرهم هر روز نصف اناناس
مالش شکم با روغن زیتون مقابل افتاب خلاف جهت عقربه های ساعت.
هر روز سوره حجرات بخون
ارتباطت با خدا رو قوی کن و دلتو بسپار بهش
ولی استراحت خیلی مهمه.من حتی تشت میگذاشت مامانم برام.حتی دستشویی هم نمیرفتم.
امپول پرلوتون هم هفته ای یکی میزدم
دخترم ۳۹ هفته بدنیا اومد.

2 Likes

سلام ممنونم که اومدی
عزیزم ی سوال دیگه شما تا اخرش سونو رفتی فانلینگ بودی یا بسته شد؟
بعد ببخشید فانلینگ همون باز شدنه یا با هم فرق دارن؟

1 Likes

عزیزم وقتی باز میشه که دیگه بسته نمیشه.فقط میتونی با استراحت جلوی بیشتر باز شدنشو بگیری.
ولی بجاش زایمان طبیعی راحت تره برا ماها

3 Likes

بله فانلینگ یعنی قیفی شدن دهانه رحم به قصد خروج جنین و همون باز شدن محسوب میشه.ولی اصلا جای نگرانی نداره.با استراحت خطر دفع میشه تقریبا.
والا ماه اخر اینقدر پیاده روی و اینا کردم تا دردم بگیره زود بدنیا بیاد.اخرم کیسه ابم پاره شد.
فقط و فقط استراحت داشته باش.هیچ فعالیتی انجام نده

3 Likes

استرس نداشته باش.من اون موقع که سونوگرافیمو دیدم نوشته فانلینگ خودمو باختم خیلی ناراحت بودم.کارم شده بود گریه
ولی بعد دیدم این ناراحتی من فایده نداره برا بچم.سعی کردم بهترین شرایطو براش مهیا کنم.شروع کردم چله بردارم هر چهل روز یه چیزی میخوندم.هم ارامش پیدا کرده بودم هم برا سلامت روح و روان بچم خوب بود.اولیشم چهل روز سوره یوسف رو به سیب قرمز خوندم و خوردم برا زیبایی خوبه.الان بدنیا اومده نمیگم خیلی قشنگه ولی زیبایی های من و زیبایی های پدرش و عمه و داییشو به ارث برده یعنی از هرکی چیز خوشگلاشو برداشته
اگرم شرایطشو داری برو خونه مادری کسی که کاراتو بکنه غذا و اینا.و اگه بشه هیچ فعالیتی نداشته باشی
بخدا میدونم سخته ولی من تازه زایمان کردم الان همش یادم رفته.
برای ارامشت هم یه معجون میگم ضرر نداره بده یکی شبا برات درست کنه قبل خواب بخور.سیبو رنده میکنی بعد یک قاشق عسل یک قاشق چایی خوری تخم شربتی و مقداری عرق بیدمشک با هم قاطی میکنی بخور.برا من که خیلی خوب بود
برا یبوستم حتما همراه غذات روغن زیتون بخور.منکه رو همه غذاهام میریختم

3 Likes

چه راهنمایی های خوبی،خدا خیرت بده عزیزم:heart:

3 Likes

واقعا میفهمم چقدر سخته.استرس بدترین حس دنیاست.تازه اونم از نوع مادرانش.هرلحظه نگران اینی که بچتو از دست بدی.بخدا من هر روز که میگذشت خدارو شکر میکردم.روز شماری میکردم دیگه تقویمو حفظ شده بودم.از بس خونه بودم دیگه دنیای بیرونو فراموش کرده بودم.
راستی من پنجاه تومن بردم دادم خوردش کردم یعنی صدی دویستی اینا…بعد هرشب میگذاشتم زیر بالشتم به عنوان صدقه صبح مینداختم توی صندوق.صدقه خیییلی خوبه بلارو دفع میکنه.

3 Likes

حالا برا اولیم دستم باز بوده استراحت مطلق مطلق بودم دیگه رفتم تو فکرش میگم برا بچه دوم چجور با این دختر من استراحت کنم:joy::joy:

3 Likes

اره صدقه واقعا خوبه،منم ایمان دارم

3 Likes

خدا بزرگه

3 Likes

دستت درد نکنه خیلی ممنون
قشنگ مشخصه خیلی درک میکنی
منم تا دیدم نوشته فانلینگ فقط دو روز گریه میکردم
الان خونه مامان هستم فقط در حد دستشویی بلند میشم کلا دراز کشیدم
دختر خوشگلت رو که شیر میدی منو خیلی دعا کن اسمم فائضه اس

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.