خانوما ماشین حساب تخمک گذاری درسته؟

خانوما من پریودام 10 روزس، طول دوره قائدگیمم 30 روزه، ماشین حساب تخمک گذاری بهترین زمان اقدامو 12 دی زده میخوام ببینم با توجه به اینکه پریودام 10 روزس اون تاریخ 12 دی چقد میتونه درست باشه؟

عزیزم عذرخواهی میکنم من سوال شمارو کوتاه کردم که دوستان بهتر ببینن

عزیزم خیال تون راحت باشه این تاریخی که بهتون داده درسته اما مسئله ای که هست اینه که ممکنه در بدن شما اتفاقاتی بیفته که باعث بشه تخمک گذاری دیرتر یا زودتر از این تاریخ رخ بده بنابراین دو سه روز قبل و دو سه روز بعد از این تاریخ رو هم باید در نظر بگیرین

1 Likes

عزیزم منم از ماشین حساب استفاده کردم کاملا دقیق بود،چون روزهای تخمک گذاری ترشحاتم زیاد میشد،اما چون همش با استرس نزدیکی میکردم و زیاد فکر میکردم نمیشد ولی بعداز شش ماه باردار شدم البته بدون استرس،من چون کمی تنبلی تخمدان داشتم کیت استفاده نکردم،ماشین حساب کمک خیلی خوبی بود :blush:

سلام عزیزم .خواهش میکنم.ممنون ازتون

1 Likes

منم دیشب بعد از 4 سال اولین اقدامم بود.نمیدونم چی کار کنم که زیاد بهش فکر نکنم…

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

آره درسته تاحدودزیادی

1 Likes

ماشین حساب تخمک گذاری خیلی دقیق هست من ماه اول اقدامم زدم حامله نشدم ماه دوم زدم شدم ازش استفاده کنین عالیه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.