خانوما تورو خدا کمکم کنین

سلام خانوما من هفته بعد تولد آقامه از تو اینستا واسش کفش سفارش دادم پولو واریز کردم حالا اون کفشی که انتخاب کردم میگه سایزی که شما میخوایین موجود نیست چند مدل دیگه هم همینطور یا رنگی که میخوام میگه این رنگش نیست حالا امروز هم که اصلا جواب نمیده به نظرتون چیکار کنم چی بهش بگم با خودش میگه این خانومه راحت میشه سرش کلاه گذاشت @sarzamin charmاینم آدرس پیجش

11 Likes

پولتو پس بگیر خب برو تو بازار یه چیز دیگ بگیر براش

3 Likes

بهش پیام دادم پولو پس بفرسته جواب نمیده که …آخه اینجا هم که محدودیته دوهفته است که تعطیله مجبوری از اینستا خرید کردم

3 Likes

ای وای چقد پول فرستادی براشون

1 Likes

اگر بهش بگو شمارتو میدم پلیس فتا سریع گیرش میارن پولتو پس میگیرن

3 Likes

کفشو حضوری هم که آدم میره بخره کلی عوض میکنه تا به پاش بیاد
خرید غیره حضوری کفش زیاد خوب نیست
میتونستی لباسی بخری

5 Likes

اگر جواب نداد

2 Likes

ماهم همچین موردی برامون پیش اومد البته فروشنده ی سایت دیوار بود زنگ میزدیم جواب نمیداد پیام دادیم بهش گوشیش رو خاموش کرد در اخر هم کار کشید به شکایت

4 Likes

ششصد

3 Likes

عزیز ما لباس محلی داریم اونم الان متری یکوپونصد

3 Likes

ماهم تو دیوار خرید ماشین این مشکل پیش اومد بیعانه ازمون خواست واریز کردیم دیگه جواب نداد آقام خودش پلیس +۱۰هست کلا جدشو محل سکونتشو درآورد تا پولو پس نداد ولکنش نشد الان بدبختی آقام خبر نداره حالا تا بعداز ظهر ببینم جواب نداد مجبورم بهش بگم

4 Likes

آره اینجوری خوبه

2 Likes

برای هپینه صدبار اینجا میگم اینترنتی خرید نکنید.
اینا ترفندشون همینه مدلای شیک میذارن وشما مدلت رو انتخاب میکنی میگن پول واریز کن بعد میگن از،این رنگ نداریم و فلان و شما مجبوری ی مدل دیگه سفارش بدی که قطعا جنسشم اشغاله . شمااواین نفر نیستی،اینطور،شده اخرین نفرم نیستی شما سعی کن ازاین به بعد فقط،حضوری خرید کنی تا پولت رو حروم نکنی. امیدوارم جوابت رو بده و مدل دلخواهت رو بدست بیاری

5 Likes

شما که یکبار،مار،گزیده شدی چرا دوباره گول خوردی :worried::confused:

2 Likes

اول پول فرستادی بعد موجودی جنسشون گرفتی

2 Likes

وای قلبم :expressionless:
برا همین چیزاس نتی اصلا خرید نمیکنم

3 Likes

اخه خواهر من تو چطوری اعتماد کردی به پیجی که فقط،دوسه تا عگس کفش که معلوم نیست ازکدوم پیج برداشته گداشته تو پیجش و چندتادونه فالوور داره و هیچ هایلاتی نداره و فقط،ی استوری رضایت مشتری داره که معلومه خودش ساخته :worried::worried::worried: وای چرا اینقدر سادگی کردی شما. شماره کارتش و شماره خودش و ایدیش رو بده پلیس فتا

2 Likes

اخه خیلی ببخشید کجای دنیا چرم ششصد تومنه :worried: والله پا ی کفش خریدیم سه میلیون شما چطور ششصد دادی :confused: اونم تازه عکسایی گداشته که کفشاش بالای دوسه میلیون ارزش داره

3 Likes

اینه پیجش؟

3 Likes

اول باید اطلاعات کفش و موجود بودن میگرفتی بعد پول میزدی چرا اینجوری کردی بگو ازتون شکایت میکنم اگه پولو برنگردونین

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.