خانوما توروخدا بیاین بگین برای عفونت ادراری تو بارداری چیکار کنم؟

خانومای عزیز من الان هفته 13هستم از اول بارداریم عفونت دارم و رفتم دکتر یه دوره سفالکسین داد سوزشم برطرف شد ولی هنوز عفونتم هستش خیلی نگرانم شما چیکار کردین؟ چن دوره دارو خوردین؟
من روزی 8-9لیوان هم آب میخورم
کمکم کنین

2 Likes

لباس زیر نپوش.شلوارک یا شلوار آزاد بپوش

زود زود برو دسشویی

باور کن همه کاری انجام میدم همه کار

والا اجی من تجربه ای ندارم اگه میخای دکتر زنان بت معرفی کنم ازش بپرس کمکت میکنه

1 Likes

اره والا دستت درد نکنه

2 Likes

اگه عفونت ادراری داری که تو آزمایش بهت گفتن داری داروهایی رو که دکتر بهت داده کاملا استفاده کن اگه سوزش برا رحمته موردی نداره چون تو حاملگی ترشحات زیاد میشه و شایدم به اسپرم شوهرت حساسی .اما عفونت ادراری رو جدی بگیر که اونم با آزمایش مشخص میشه .حتما درمان کن چون باعث سوراخ شدن کیسه آب وزایمان زودرس میشه .توی آفتابه آب وبتادین بریز بعد اینکه خودتو شستی از این محلول درس کردی خودتو بااون بشور انشاال…نتیجه بگیری.

2 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

ممنون گلم

1 Likes

مهتاب جان چیکا کردی
بهتری؟
عزیزم تشت آب و جوش شیرین رو هم از دکترت بپرس

2 Likes

سلام عزیزم شکر خدا بهترم دستت درد نکنه عزیزم

1 Likes

خداروشکر گلم
ان شاءالله بهبودی کاملت

1 Likes

ممنونم عزیزم

1 Likes

سلام توتشت اب پرکن وسرکه سفیدبریز بشین توش ی نیم ساعتی بشین بعدخودتوبشوربیابیرون ی چن روزی این کاروکن.دودکردن عنبرنساهم خوبه برای هم عفونت ادراری هم عفونت رحمی.

2 Likes

بارداره
اینایی ک گفتی براش خطرناکه

خوب اول ازدکترش مشورت بگیره بعدش چون من بارداربودم اینجوری شدم ماه های۵.۶بودم ک اینکاراروکردم هیچیمم نشدماهای اول نبایداینکاروکرد ماه۴تا۶ک ماهیه ازادی میتونی انجام بدی ولی بادکترمشورت بشه بهتره.

2 Likes

اوهوم
ولی دود عنبر نسا باعث سقط میشه

1 Likes

آره کاملا درست میگی .

1 Likes

گفتم ک ازدکتربایدمشورت بگیری.منکه انجام دادم طوریم نشد

1 Likes

ممنون عزیزم میپرسم حتما

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.