خانوما بیاین نسخه سنوگرافیمو ببینین چی نوشته 😑

نمیتونم تگت کنم چون گپم بسته شده … دوبار بزن رو عکس پروفایلم بعد کلید کن روی گپ هایی ک ایجاد کردم

سنو رنگی مگه شکمی نیست؟

1 Likes

نه واسه رحمه

1 Likes

وای رهااااااااااا:sob:خوندم خدا بهت صبر بده

1 Likes

دوست عزیز…سونو واژینال ک دردی نداره.ولی خب معمولا ت بارداری سونو واژینال نشی بهتره تحریک میکنه دهانه رحم رو.اگر مشکلی داشته باشی.
ولی خب انگار گفتی ۲۲ هست سرویکس ت تو انومالی اره؟
اصلا نیاز نی ب سونو دیگه زیر ۳۰باید سرکلاژ بشن کلا
بعدم لزومی ندارع ک واژینال باشه حتما.نهایت دو سه تا بالا پایین میشه …با همون شکمی هم معلومه.

رهاااااااا
قلبم هزار تیکه شد تمام موهای تنم سیخ سیخی شد برات .یا امام رضاااااا
خدا دوقلوهاتو حفظ کنه.اولاد سالم باشه فقط…این دوقلوهایی که خدا خودش میده هااااا هدیه ن.برکت زندگی ن…الهی عاقبت بخیریشونو ببینی.بدنیا بیان تمام درد و غصه هات یادت بره.زندگی تون شیرین و رنگین کمونی کنن.براتون.به لطف خدا:heart::pray:

1 Likes

ممنون عزیزدلم از دعای قشنگت …همچنین نینی های ناز تو …ی زخمی مونده تو دلم ک هیچوقت هیچوقت خوب نمیشه قلب خودم تیکه تیکه س :persevere::persevere::persevere:

2 Likes

ممنون عزیز دلم :persevere::broken_heart:

هروقت خواستی باهام بحرفی من آماده ام :sparkling_heart::rose:

1 Likes

من نگفتم ۲۲ سرویکسم بعدم تازه ميرم برم انومالی ان تی ۵۵mmبود نگران بودم واژینال انومالی برام نوشته

1 Likes

ممنون عزیزم

پس ۲۲ چی بود من سریع دیدم کامنتارو.خب ۵۵خوبه که…من ۳۵ بودم .ببین چیزی ک مهمه نرمی دهانه رحم هست ک اگر مشکلی نباشه خوبه.یادمه یکی زیر ۳۰بود بدون سرکلاژ زایمان کرد اگر اشتباه نکنم:thinking::thinking:

بله عزیزم خ دردناکه خدا سر کافرم نیاره…ولی خداروشکر دوتا بهت داده.یکی داده با اشانتیونش بهت:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بسلامتی دنیا بیان…دلتو شاد کنن.زندگیتون غرق خوشی و ارامش کنن:pray::heart:

1 Likes

آمین :palms_up_together:

بله خدارو هزار مرتبه شکر:palms_up_together::kissing_heart:

ممنون گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.