خانومای با سیاست بیاید لطفا

بجه ها ‌لطفا سیاست هاتون برای جذب همسرتون و کلا سیاست های زندگی مشترک و ب منم یاد بدین لطفا
من خیییلیییی آدم صاف و ساده ایم تعریف نیس خیلی بدم میاد از خودم… هیچ حسمو نمیتونم قائم کنم همون چیزی ک ته دلمه بروز میدم میدونین چرا چون همیشه میگفتم کسایی ک دورمن باید جوری ک هستم دوسم داشته باشن ولی دیدم نهههههه دنیا دنیای سیاسته هرکی بیشتر داره جاش بهتره… منم دلم میخاد یاد بگیرم توروخدا هرچی بلدین بمنم بگین
بعدم اینکه ی چی خیلی اذیتم میکنه تو زندگی اونم اینه ک خیلی سردم نسبت ب همسرم… اونم همین… ینی دوستاش و بمن ترجیح میده… اون همیشه میگ زن شیطون و پر انرژی دوس داره… چیزی ک من نیستم. حتی ابراز علاقه هم یادم رفته
چکار کنم بنظرتون؟؟

3 Likes

مردا از زنای احساسی و شیطون خوششون میاد حالا مثلا از سر کار ک میاد برو بغلش کن یا براش بچگونه حرف بزن

1 Likes

من از خدامه شوهرم پایه خل بازیم باشه

الان ازشرارت هام چیزی نمونده از بس دعوام می‌کنه

عزیزم بزن تو سرکودک درونت بیدار بشه

1 Likes

من ک شوهرم میاد میپرم بغلش بعدشم میشینیم خوراکی هایی ک اماده کردمو میخوریم:joy::joy::joy:

2 Likes

اهااا مرسی عزیزم
قبلا بغلش میمردم همیشه از وقتی کرونا اومده میگ برو بابا الودم :sweat_smile: ولی دمت گرم
مشکل اصلیم همین بی انرژی و بی احساس و بی سیاست بودنمه

2 Likes

میشه بگی چکار میکنی مثلا عزیزم :sweat_smile:

1 Likes

اههاا

2 Likes

خیلیییییی کارا

همیشه مهربون باش وبامحبت
مرداد رو بامحبت میشه دیونه کرد ولی بیش از حد، مرداد خیلی زود پرو میشن، وهم این زیاد دم پرشون باشی دل زده میشن

برای خودت خرج کن

هر چیزی که خوشحالت میکنه دوبرابر از اون چیزی که هست بیشتر واکنش نشون بده

به نظر من مهمترین اصل اینه که اول خودتو بیشتر دوست داشته باشی
مردا از دختری که به خودش برسد و از و از رسیدگی به خودش لذت ببره خوششون میاد ولی نه بیش از حد که زننده بشه

همیشه شاد باش این که میگم همیشه شاد باش نه اینکه همه چیزو بریزی تو خودت نه اتفاقاً ناراحتم یه جوری بروز بده که مرد از ناراحتی تو دق بکنه

هیچ وقت سر مرد غر نزن اگر میخوای مرد لج کنه سرش غر بزن

2 Likes

ول کن بابا خودت باش

سیاست چیه

1 Likes

میدونی من اصن یادم رفته محبت کردن چجوریه این حد عادیشم ک دارم ب چش شوهرم نمیاد

چون هیچوقت هم پر انرژی نبودم نمیدونم چجوریه واقعا

1 Likes

منم دقیقا همینو میگفتم ولی ببخشید مث چی پشیمونم الان و باید خیلی وقت پیش ب فکر میفتادم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.