خانومای باردار گل بیاین گپ بزنیم😘

خوبین دوستای گلم?نی نی های نازتون خوبن:heart_eyes:
ممکنه کلی تاحالا اذیت شده باشین… بگین ببینم تا حالا دردی چیزی داشتین که خیلی آزارتون بده
من ۳۲ هقتم نزدیک دوماهه در اثر عفونت شدید ادراری درد لگن خیلی زیادی دارم جوری که با گریه بلند میشم و میشینم همش خونه مامانمم ازم نگه داری میکنه خیلی اذیت میشم کیا اینجوری بودن هر چی قرص مصرف میکنم فایده نداره خیلی رو واژنم و لگنم فشار هست چیکار کنم خوب شم…سختمه خیلی:worried::disappointed_relieved:
خدا حفظ کنه نی نی هامونو …هر چی درد بکشیم باز باید خدا رو هزاران مرتبه شکر کنیم که چنین نعمت های بزرگی بهمون عطا کرده:hugs: …امیدوارم هممون زایمان خوب و بی خطری داشته باشیم و فرشته هامونو سلامت بغل کنیم:relaxed::heart_eyes:

9 Likes

@u768786

@u1037354

@Bemonim
@Fatemeh1400

2 Likes

@Deli24
@Mahe_man6

سلام عزیزدلم… منم هفته 32 هستم…
چند هفته پیش منم عفونت ادراری داشتم ولی خفیف بود خداروشکر و با سفیکسیم برطرف شد…
آب فراوون میخوری؟؟ خیلی تاثیر داره تو برطرف شدن عفونت…
والا دوروز پیش رفتم سونو طول سرویکسم شده 25…
دیشب آمپول ریه رو زدم…
دومیشم باید دو هفته دیگه بزنم…
دعا کن نی نی غافلگیرم نکنه و زود نیاد

5 Likes

@Maryu
@u589593
@Fatemeh_banoo

1 Likes

من عفونتم خیلی شدیده بیش از حد آزارم میده خدا رو شکر که مال شما خفیف بوده وگرنه خیلی آزادهندس
من آب هم زیاد میخورم ولی دستشویی رفتن زیادم خیلی اذیتم میکنه
عزیزم حتما به خودت فشار آوردی و راه زیاد رفتی
نگران نباش و استراحت کن حتما با استراحت طول سرویکس به حالت قبل برمیگرده فقط فشار نیار به خودت خم و راست زیاد نشو پیاده روی هم ممنوع
خیلیا اینجور بودن با استراحت خوب شدن عزیزم
انشاالله نی نی به موقع خودش و سالم و صحیح میاد پیشت استرس نداشته باش عزیز دلم خوب نیس برات:blush:

3 Likes

@Raha_A75

1 Likes

ان شاالله برطرف میشه…
نگران نباش.
اره دستشویی رفتن ک خیلی خسته کننده میشه. ولی من دیگه چاره نداشتم… خیلی میخوردم تا با ادرار دفع بشه عفونت.
اره من از اولش سر این سرویکس مسئله داشتم همیشه…
از 30 رسونده بودم ب 33…
بعد دیگه یهو شل گرفتم و مدام خودمو خسته میکردم با کار خونه و پیاده روی…
ک این شد عاقبتم…
بازم شکر…
فقط امپول ریه دوم رو هم بزنم دیگه نگرانیم برطرف میشه.
تو رفتی سونو؟

2 Likes

من همش درحال بخوربخابم

1 Likes

چای سبز تو بارداری ضرر داره؟

1 Likes

منم احساس سنگینی زیر شکمم دارم اون احساس فشار که میگی رو لگنته اینطوره انگار زیر شکمم باد جمع میشه سفت میشه اینجوری میشم دسشویی میگیرم ینی منم عفونت دارم ترشح و سوزشو اینچیزا ندارم

1 Likes

طول سرویکست از اول کم بود یا یهو کم شد ماله من ۲۸ هفته ۳۸ بود

1 Likes

والا بزار خونه رو آشغال تا کمر بگیره ولی خودتو بچت سالم باشین هیچی ارزش سلامتی خودتو بچتو نداره بخدا …تا میتونی احتیاط کن و سفت بگیر که ایشالله خوب میشی
اره دومین آمپولو بزنی دیگه خیالت تخت باشه ایشالله بچت سالم دنیا میاد اصلا خودتو نگران نکن
من سونو ۲۹ هفته رفتم دکتر گفت همه چی خوبه ولی حرفی از طول سرویکس نزد به نظرت اگه مشکلی داشت سرویسکس بهم میگفت?چیزی تو سونو هم راجبش قید نکرده بود

1 Likes

والا نمیدونم خوبه یا نه ولی فک کنم ضعیف میکنه مادرو و کم وزنی بچه میاره نمیدونم حالا

1 Likes

نه من سوزش ندارم ولی انقد فشار رو لگنمه همش دستشویی ام و معذرت میخوام فقط دو قطه ادرار دفع میکنم که کلافم میکنه
تو درد لگن داری?

1 Likes

سلام عزیزم انشالله به سلامتی نینی رو بغل بگیری من نوزده هفتمه
از اول همه‌جوراذیت شدم واقعا
فقط خداروشکر بچه سالمه
عفونت اداری لکه بینی کمر درد یکم بهتر ک شدم الان ترشحاتم سفیدو آبکی و نگران کیسه‌ی آبم خداکنه همهچی خوب پیش بره واسمون

1 Likes

درد لگن دقیقا منظورت کجاس؟؟

1 Likes

مرسی عزیز دلم
خدا نی نی تو حفظ کنه
چرا نگران کیسه آبتی گلم مگه مشکلی داری?
اصلا نگران نباش ایشالله مشکلی نیس
لکه بینیت به خاطر هماتومه?دکترت نگفته علت لکه بینیت چیه
انشالله صحیح و سالم بغل بگیریش گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.