خانه دار يا شاغل

سلام
بچه ها دوست دارم نظرتون را راجع به كار كردن بانوان متاهل خارج از منزل بدونم.
آيا موافقيد، مخالفيد البته با ذكر دليل …

از خودم شروع ميكنم. من قبل از ازدواجم شاغل بودم و وقتي هم ازدواج كردم علاقه داشتم كه به كارم ادامه بدم چون اصلا تحمل خونه نشيني نداشتم. به استقلال مالي ام بسيار اهميت ميدم. نميتونم تحمل كنم بخاطر پول به كسي رو بزنم حتي همسرم يعني غرورم اجازه نميده، البته همسرم منتي سرم نميذاره و خودكار بهم پول ميده ولي اگر احيانا يادش بره من غرورم اجازه نميده بهش بگم پول بهم بده البته من كه الان دستم تو جيب خودمه پولي ازش نميگرم ولي هروقت ميريم خريد چه واسه خونه و چه واسه خودم، همسرم پولش را ميده و از همون اولم همسرم گفت من چشم داشتي به پولت ندارم و همش مال خودت. خداييشم هيچوقت ازم پولي نخواسته. اما چون من ادم بلند پروازي ام بعضي مواقع كه ميخوايم 1 چيزي بخريم من ميگم يكي دو پله بهترش را بخريم رو منم حساب كن. مثل خريد خونه يا ماشين…
كار كردن خانم ها مزايا و معايبي داره، بنظرم كار زن را مستهلك ميكنه و 1 روند فرسايشي داره اما بيكاري هم احساس ميكنم زن را بهونه گير ميكنه. كار به ادم احساس استقلال ميده و حتي به نظرم باعث افزايش اعتماد به نفس ميشه.

1 Likes

من خودم یعنی نسبت به خودم ک خانه دار هستم خیلی دوس دارم خانه داریو کار بیرون رو دوس ندارم مرد بیرون کار کنه وقتی برگشت با کلی محبت در رو باز کنی اون خسته س همه کاراشو انجام بدی اگه هردو کار کنیم تو خونه حوصله واسه شوهر کم میشه بعد سه چهار تا بچه قد و نیم قد داشته باشم همشون از سرو کول شوهر جونم بالا برن این یعنی کانون گرم خانواده چقد خوب :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

منم با مریم جون موافقم ،البته کار من خیلی مشکل بود و حتی من روز تاسوعا سرکار بودم و جمعه ها درميون، ولی اگه کار سبک تری بود خوب بود الان یه خورده حوصله ام سر ميره :pensive:

1 Likes

خب مگه 1 زن كارمند نميتونه به همسرش محبت كنه و وقتي در را باز ميكنه با شوهرش برخورد خوب داشته باشه

من فقط نظرمو گفتم نگفتم ک سوال جوابم کنید…

ای جان سالين!چه باب طبع شوهر هایی :joy:

فكر ميكنم واسه كسي كه از مجردي رفته سركار بعد از ازدواج ترك كار سخته . ولي كسيكه از ابتدا كار نرفته چون حس استقلال و شيريني هاي كار را درك نكرده، واسش كار نكردن سخت نيست و راحته.
بنظر من تو دوران مجردي سختي كار به چشم نمياد ولي ادم وقتي ازدواج كنه حتما بايد كارش سبك باشه و الا خيلي اذيت ميشه

قراره سوال جواب نيست. به اين ميگند گپ زدن

اره دیگه اینجوری خوبه راستی من فک کنم زیادی ناز نازی کردم بعضی وقتا اگه یه چیزی یادم میره ناز می کنه ولی خوبیش اینجاست ک وابسته من شده خیلی …وقتی خونه نیستم هی زنگ میزنه

دوست دارم طرز تفكرت را بدونم . پس سوال هام بيشتر ميشه تا جزئيات را بهتر متوجه بشم

راست میگی

1 Likes

آره واقعا، :+1::+1::+1::+1:

1 Likes

باشه بابا بفرما :joy::joy:

هيچي عزيزم. با شما نميشه گپ زد ميترسم بچه ات عصبي بشه. هورمونات قاطي كرده ها

فک کنم فقط این سه تامون بیداریم

دقيقا

عیب نداره تازه شده مثل شوهر من،دیشب میگه با عشق ازم سوال کن😂یه کلمه پرسیدم کی فردا میای خونه!!!

نه بچه م خیلی آرومه امروز عزیزم شوهرم رفته امتحان خدا کنه قبول شه

1 Likes

امتحان چي

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.