خانم ها سوال زناشویی دارم لطفا بیاین

از دماغت دراومده اون هرشب هرشب:joy:

1 Likes

باش میکنم:grin:

1 Likes

من یکی دوبار اوایل اینکارارو کردم هیچ کاری نکرد. بعدش دیگه کم کم از روش خجالت کشیدم ک هی بگم بیا…
فکر کنم شوهر اینم با اینچیزا پاپیش نزاره

2 Likes

اره عزیز 6 ماه بعدش باردار شدم بازم سقط شد الانم حامله ام 8 ماهه ک ایشاالله زودی این دوماه تموم بشه خیالم راحت بشه از داشتنش:heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

ان شاالله بسلامتی بگذره برات این دوماه

2 Likes

اره متاسفانه :sleepy:
جالب اینجاش بود من ناراحت و گریه میکردم مامان اقام و خاهراش هی میگفتن نکنه بی فکر بازی در اوردین کشتی گرفتین زیاد و هی تیکه مینداختن
ک تواون حالم متوجه نبودم بعدش خاهرشوهری گفت منظورشون اینه بکن بکن زیاد داشتین :no_mouth:

1 Likes

آفرین

1 Likes

بخدا خیلی شوهراتون سرسختن چجوری تحمل میکنن اخه مگ میشه کل حاملگی رابطه نداشت :sleepy:

2 Likes

قربونت ان شاالله

2 Likes

شوهر من ترسوئه

2 Likes

چی بگم والا

2 Likes

انشالله به حق علی سالم بغل میگیری نی نی نازمونو خدا خیلی بزرگه:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

خجالت نداره که برو بهش بگو قطعا شوهرتم دلش میخواد ولی می‌ترسه براش توصیح بده که چیزی نمیشه من که حتی ماه های اولم رعایت نکردم فقط وقتی دیگه شکمم اومد جلو سختم شد ملایم تر رفتار میکردیم اگه مشکلی نداری و دکتر منع نکرده اصلا اشکالی نداره

2 Likes

گلم هیچ مشکلی پیش نمیاد من تا زایمانم رابطه داشتم

2 Likes

ما هم تو بارداری مثل شما میترسیدیم ،چون به سختی باردار شدم

ولی آروم انجام میدادیم

فقط باید پهلو به پهلو باشه یعنی شوهرت پشت تو بخوابه و رابطه برقرار کنید ، دکترم گفت ضربه ای و عمیق نباشه
آرام آرام

2 Likes

ان شاالله عزیزدلم:heart::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم منم ۶ ماه باردارم ۳ ماه اولو اصلا نزدیکی نداشتیم بخاطر سابقه سقط پارسالم چون بعد نزدیکی خونریزی کردم،دیگه شوهرم اینبار خیلی میترسه،ولی الان هفته یه بار یا دو بارو داریم اونم خیلی آهستو یواش:crazy_face:

1 Likes

ماهم خیلی وقته رابطه نداشتیم از وقتی ج ازمایش بارداریم مثبت شد الان تقریبا ۶ ماهمه.
دکترم منع نکرده فقط خودمون میترسیم.
یبارم دیدم شوهرم فیلم پورن دیده،آبروشو بردم :joy: ازخونه بیرونش کردم شب تو ماشین بود، یمدتم گوشیشو ازش گرفتم :neutral_face::joy:

1 Likes

یادمه دکترم ب یه خانومه گفت به یه طرف بخوابه بعد

1 Likes

ببین دلت میخواد بهت نمیده
بگو کون بچت سیاه شد نگی چرا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.