خانم های پلی کیستیک لطفا بیااااین

خانم ها ایا کسی با وجود سندرم پلی کیستیک باردار شده و چقدر طول کشیده

من یکی از فامیلامون مدل شدیدش رو داشت و حامله شد

چجوری؟روند درمانشوطی کرد؟

نه
خدا خواست حامله شد

1 Likes

سلام عزیزم،بله من پلی کیستیک داشتم و زیر نظر دکتر قرصای تحریک تخمک گذاری میخوردم،بعد شش ماه باردار شدم

1 Likes

خاهرمنم داشت الان ی دختروپسرنازداره خودمم دارم ولی ۴ماهه اقدامم فعلاک نتیجه نگرفتم ولی معمولاارثی هستش این پلی کیستیک لعنتی

1 Likes

منم هستم هنوز نشدم

میشید انشاالله

منم همین مشکل دارم دوسال و ۷ ماهه تحت درمانم این دوماه اخر وضعیتم خوب بود ولی نشد.امروزم پریود شدم ک حال روحیم ب شدت خرابه

بله عزیز منم داشتم بعد ۲ماه با قرص تحریک تخمدان لتروزول و کلومیفن الان ۲قلو باردارم😀

2 Likes

واقعا؟؟چه خوووووب :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:کاش منم دوقولو بارداربشم

منم پلی کیستیکم یکسال بود بدون جلوگیری نزدیکی داشتیم حامله نشدم سه ماه داروهای تحریک تخمدان خوردم هیچ نتیجه ای نداد تو هربار سونو هم کیستای ریز دیده میشدن تا اینکه از دم نوش های گیاهی استفاده کردم همون ماهی که داشتم استفاده میکردم و فکرشم نمیکردم کیستام برطرف بشه به این زودی ولی حامله شدم

منم داشتم که الان ماه سوم اقدامم تو ۱۴ پری کلا رفع شده بود و ۳ تا فولیکول بالغ داشتم الانم ۳ روز مونده به موعد دکترمم گفته اگه بگیره احتمال دوقلو زایی هست

خوشبحالت منم ارزوی دوقلو باردار شدن دارم

منم هستم با چهار ماه زیر نظر دکتر گرفت ولی پوچ بود متأسفانه

منم هستم با امپول اچ ام اجی باردارشدم الان پسرم پنج سالشه وبرای بعدی اقدام کردم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.