خانم های مشهدی دکتر زنان خوب میخوام

سلام… خانمای مشهدی دنبال ی دکتر زنان خوب میگردم تو مشهد. چنتا دکتر عوض کردم اگر سراغ دارید و میدونین خوب هست ممنون میشم راهنماییم کنین

دکتر تیمور زاده،دکتر ارندي،دکتر ترک زاده،من خودم پیش ارندي ميرم،راضیم فقط یه خورده بداخلاق هست ولی کارش بيسته

من یک مدت میرفتم پیش ارندی بدون هیچ ازمایش و حرفی برام داروی کلرومفین نوشت در صورتی که من هیچ مشکلی نداشتم ولی بعد یک سال رفتم پیش خانم دکتر زهرا فارغ که تو پیروزی مطب داره اول از همه برام ازمایش داد و سلامتی رو بررسی کرد و گفت هیچ مشکلی نداری خیلی هم خوش اخلاق و راضی ام منتها یک بدی که داره این هست که فقط بیمارستان بنت الهدی و موسی بن جعفر هست. تفاوت دکتر ها در یک مورد در صورتی مه ارندی خیلی معروف تره و فقط با دارو و ازمون وخطا میخواست نتیجه بگیره

البته من فقط به خاطر بیمارستان میخوام دکترمو عوض کنم که تو رضوی هست اگه هست و میشناسید ممنون میشم😊

عزیزم بیمارستان بنت الهدي که خیلی خوبه تازه زایمان با هیپنوتیزم گذاشته ،ارندي برا من اول همه آزمایش ها رو نوشت بعد دارو داد بعدم بهم گفت چه عجله اي داری

نمیدونم والا از من پرسید چند سال ازدواج کردی گفتم ۵ سال ولی خودمون نخواستیم بعد دارو نوشت😎 من که راضی نبودم ولی خیلی ها از اقوام هستن که میرن پیش ایشون

نه شنیدم خوب نیست نمیدونم والا هر کی یک چیز میگه ولی دوست دارم بیمارستان رضوی باشم

نرگس جان دکترت که راضی هستي بنت الهدي خیلی خوبه

تا حالا از فاميل ما که همه راضی بودن،دوستمم تازگي اونجا فارغ شد

جدی همه راضی بودن :thinking: رفتار پرسنل و ماما و همه چی

آره عزیزم تازه برا اولین بار اونجا زایمان با هیپنوتیزم گذاشته من خودم بودم حتما میرفتم

کلوميفن چند دوره خوردي؟

پيش كيا رفتي ك خوب نبودن ؟

بيمارستان بنت الهدي كه خيلي خوبه ما اكثر فاميلامون اونجا زايمان كردن همه هم راضي بودن
رفتار دكترا و ماماها هم خوبه من خودم داخلش رو ديدم قديمي هست اما مهم عملكرد ماما و پرستارا به نظرم رسيدگيشونم خوبه
زايمان طبيعي بدون درد هم داره خودشون پيشنهاد ميدن كلا حرف اول رو تو طبيعي ميزنه
يكي از بچه هاي همينجا هم من خاطرات زايمانشو خوندم باهاش صحبت كردم گفت بنت الهدي بوده با روش بيحسي وريدي اسم بچش هرمان بود اونم خيلي راضي بود

من خودم اول رفتم پيش ترجمان خيلي ميگن خوبه كلا با ارندي و ترك زاده تو يك رديف هستن اما يكم بداخلاقه من زياد خوشم نيومد البته دكتردخترخالم و يكي از دوستامم بود خيلي راضي بودن واسه سزارين زياد باز نكرده بود كلا دستش خوبه
الان ميرم پيش ترك زاده دكترخيلى خوبيه خيلى خوش اخلاقه دستشم سبكه
البته قبل از ترك زاده يه بار هم رفتم مطب ارندى ازبس شلوغ بود حالم بد شد زدم بيرون نرفتم تو
ترك زاده هم خيلي شلوغه اما حداقل اخلاقش خوبه قشنگ به همه حرفات گوش ميده منكه راضيم

ترك زاده هم رضوي ميشينه هم مهر

ولي من رضوي رو خوب نشنيدم قبلش واسه زايشگاهش تحقيق كن امكاناتش زياده ولي شنيدم زايماناشون تعريفي نيست

۳ ماه فکر کنم ولی هورمونام بهم ریخت کلا چون مشکل خاصی نداشتم ولی بعد ۲ ماه که استفاده نکردم و به حالت عادی برگشتم اولین بار گرفت :wink:

ممنون از راهنماییت چون مشکل بیمه ای نداریم دوست دارم بهترین دکتر و بیمارستان باشه ولی بازم تحقیق میکنم :hugs::hugs:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.