خانم هایی که ivf انجام دادید بیاد با هم باشیم

سلام بچها بیاید به هم انرژی مثبت بدیم که این دوران با موففیت بگذره واسمون بگید کدوم مرکز انجام دادید؟دکترتون کی بوده؟و اونایی که مثبت شدن چه کارهایی انجام دادن؟مرسی

11 Likes

من یکبار پانکچر شدم، ۴تا جنین واسم تشکیل شد از ۸تا تخمک
دوباره رفتم توی سیکل پانکچر
میخوام تعداد جنین هارو بیشتر کنم
ببینم ایندفعه خدا چی واسم میخواد

2 Likes

دختر کجا بودی؟ خیلی وقت بود تو گپا نمیدیدمت

عزیزم منم شنبه انتقال دادم

منم تازه این ماهی باید شروع کنم

عزیزممممی خیلی کلافه بودم بعد میخواستم تصمیم بگیرم که وارد سیکل ivf بشم یا نه که تصمیم گرفتم اتجام بدم چون دکترم گفت لولهام‌مشکل دارن و نمیشه خیلی صبر کرد هر چی زودتر باید انجام بدیم.

2 Likes

یعنی انتقال ندادی اصلا؟

به سلامتی عزیرممممم ایشالا که خدا یه نی نی خوشگل بهت داده

1 Likes

به امید خدا .آمپولاتو پیدا کردی؟

تو خوبی؟مامان شدی؟

1 Likes

نه عزیزم

1 Likes

سلام بچه ها برای آی وی اف چه شرایطی باید داشته باشی که انجام بدن برات؟
هزینش چقدر میشه حدودی؟

2 Likes

آرزو جون
انجام آی وی اف به خیلی شرایط بستگی داره
به شرایط رحم و لوله ها و تخمک و تخمک گذاری و سن و …
به مشکلات اسپرم و بیماریهای دستگاه تناسلی آقایون
کلا به شرایط خانم و آقا بستگی داره
گاهی اوقات هم بعضی افراد هیچ مشکلی ندارند و فقط میخوان تعیین جنسیت کنن
واسه مراکز دولتی و خصوصی هزینه ش فرق میکنه و اگر بخوای تعیین جنسیت هم داشته باشی، باز هزینه ش فرق میکنه

6 Likes

ایشالا که روندش خوب پیش بره و موفقیت آمیز،و به آرزوی دلت برسی،خیلی دعات میکنم عزیزم :rose::rose:

1 Likes

سلام
من مرداد ماه انجام دادم و خداروشکر الان باردارم
من یزد کلینیک مادر انجام دادم

1 Likes

عزیزم من خودم رفتم عکس رنگی و یکی از لولهام چسبندگی داشت که همونجا خانومه گفت باز شد و جفت لولهات بازن و منم فک میکردم که دیگه باز شدن بعد چند ماهی گذشت دیدم خبری نیست از بارداری و تصمیم گرفتم برم‌مرکز ناباروری مام و رفتم اونجا پیش خانم دکتر مینو طاهری که واقعا بینظیر هستن .بهم گفتن که چون با سختی باز شدن امکان دوباره بسته شدنش هست و نمیشه بهشون اعتماد کرد و چند دوره دارو دادن و اخرم گفتن ivf چون بهم گفت رحم مشکلی نداره فقط لولها هستن.من با تعیین جنسیت ۲۷ میلیون خرج کردم تا الان.ولی بدون تعیین جنسیت تقریبا ۱۵ میلیون میشه جاهای خصوصی ولی دولتی قیمتش پایین تره و من شنیدم خیلی جاها بچه اولو رایگان انجام میدن جاهای دولتی

4 Likes

به سلامتی صدف جان.چیا خوردی چیکارا کردی؟گرید جنینات چی بود؟

فدات شم عزیزم همینطور شما.:kissing_closed_eyes:

1 Likes

من انتقال دادم منفی شد

1 Likes

عب نداره ایشالا دفعه بعد مثبت میشه.دلیل منفی بودنش مشخص نیست؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.