خانم هایی که شوهر یا نامزدشون سیگاری بوده و ترک کرده🙏🙏

خودش میگه یهویی بذارم.
ولی من میگم ادم یهویی نمیتونه کم و کم کنه و تمام.

1 Likes

سریع اتمام حجت کردم باهاش:joy:

2 Likes

نمیدونم انشالله ترک کنه

1 Likes

منم باید اینجوری اتمام حجت کنم :rofl:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

بابای من توخواستگاری گفت من بادوداینانیستم حتی مادرشوهرم برگشت گفت پسرم سیگاری اینانیست بامنم حرف میزدگفت نمیکشم بعدعقداومدبریم بیرون دیدم قشنگ جلوم کشیدمنم دعواکردیم اصلاترک نکرد شهریورامسال کروناگرفتیم نکشیددیگه گفت ترک کردم ولی الان یک هفته هست بازشروع کرده بوی سیگارهم اذییتم میکنه هرچی میگم گوش نمیده

2 Likes

توام بوسش نکن اصلا پیشش نشین بکو بو گند میدی
:joy::joy:
قیافه بگیر واسش

1 Likes

فدات :heart:

1 Likes

من همیشه خدا تو زندگیم در نقش اون دختر عموی نا اهلت بودم تا اینکه دیگه پذیرفتم من سیگاری نمیشم :rofl::rofl::rofl:
ولی جماعتی از دست من سیگاری شدن خدا منو ببخشه :woman_facepalming::woman_facepalming:

2 Likes

هیچ راهی نداره خودشون باید بخوان
یه روانشناسی ام بود میگفت سیگار رو نمیشه یه نخ و دو نخ کم کرد تا ترک بشه سیگار رو باید یه شب و یه دفه ای کنار گذاشت
من به شوهر خودم از روز اول گفته بودم از مرد سیگاری بدم میاد خودشم گفت منم بدم میاد ولی تفریحی میکشم ولی یه بازه ای از حالت تفریحی خارج شد (مخصوصا با یه سری دوستاش که خیلی ارتباط داشت) دیگه صاف یه شب بهش گفتم تو از نظر من یه مرد سیگاری هستی و من دیگه این شرایط رو دوست ندارم و نمیتونم تحمل کنم بعد خودش گفت اره راست میگی این مدت زیاد کشیدم و فلان و بیسار
بعد قبل عید پارسال خیلی درگیر خرید اینا شدیم بعد کرونا گرفتیم دیگه نکشید بعدم که فهمیدیم داریم بچه میشیم خودش اومد گفت من متنفرم از اینکه بابای سیگاری باشم و دیگه نمیخوام سیگار بکشم :grimacing::grimacing: و واقعا نکشید دیگه

3 Likes

نمیخان روشون توهم باز شهه

1 Likes

اوایل کرونا ک همش خونه بود سیگارشو گرفتم خودم هر روز یه دونه ازش کم میکردم تا رسوندم ب روزی یه دونه الان خداروشکر لب نمیزنه

1 Likes

شاید شوهر من خیلی وابسته نبوده نمیدونم چون زیاد سختش نبود راحت گذاشت کنار

1 Likes

واقعا تو رو نمیدوتم ولی من بغضی وقتا اونقدر روم فشاره که فقط میخام بمیره.

1 Likes

میدونی مشکل چیع؟؟؟
مشکل اینه طزف من حرف متوجه نمیشه…علاوه بر سیگارش…منم محدود میکنه…بعم قول داده یود ماهی یبار بره گیم نت الان این هفته سه بار رفته…کلا خیلی بدقولع…منم میبینم نمیشه هی بلاکش میکنم که تموم کنه ولی نمیذاره…
مشکل من اینه
اونم منو بی ثبات میدونه که اخلاقم بده…درحالیک اون نمیتونه بااین تفاوت ها بامن زنذگی کنه هرگز.
و اینک من میخام تغییرش بدم واقعا ی خیال خامه.

1 Likes

اره انگار…
مریم من باز بلاکش کردم…
باز نمیخامش
چه غلطی کنم فراموشش کنم؟؟؟

1 Likes

باز چرا؟؟

1 Likes

خداروشکر.
طرف من ی ادم لجبازه که هیچ خرفی نمیشه بهش گف…هرچی بگم میگه برام مردونگی نکن.

عزیزم
شوهرتون چند سالشه
؟؟؟؟

1 Likes

ی پیام بالاترمو بخون…
طبق معمول میزنه زیر حرفاش…
کلا ادم ولگردیه باز رف پیش رفیقاش:joy::joy:
خدالعنتش کنه…
دیونه شدم رسما
ازخدا میخام بمیره واقعا…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.