خانم هایی که ازمون رانندگی عملی قبول شدین و رانندگی خوبی دارین

فردا ازمون عملی دارم
کارم تقریبا خوبه…بد نیست
یک بار رد شدم
فردا بار دومه
چه نکات ریزو درشتی رو رعایت بکنم که مهمه و تو قبولی تاثیر داره
ممنون میشم راهنمایی کنید.

2 Likes

گلم من سال ۸۵گواهینامه گرفتم نکات اون نوقع خیلی با الان فرق داره فکر کنم .مثلا ما تنظیمات ایینه و صندلی کمربند ایمنی دنده خلاص باشه نکات ریز بودند حین حرکت .پارک دوبل هم یکی از امتحانات بود که خیلی مهم بود

1 Likes

دوستمون یگانه درست میگه اونارو رعایت کن و مهمتر اینکه اصلا استرس نداشته باشی استرس نمیزاره من سال ۹۷ قبول شدم قبلش قرص ضد استرس توردم خوب بود

2 Likes

من باردوم قبول شدم فقط استرس نداشته باش و دقیقا به نکته هاتوجه کن جوری که افسر حس کنه با دقت هستی :blush:

1 Likes

منم بار دوم قبول شدم…تنظیم صندلی اینا و پارک قبل تقاطع و روبروی پل…پارک دوبل…‌.استفاده از راهنما…نگاه کردن ب آیینه ها و موقع دور زدن ی فرمان و دو فرمان سرتو از شیشه بیار بیرون و ایست کن و راهنما ححتما بزن…

1 Likes

دوبل خیلی مهم حواست باشه جلوی تابلو پارک ممنوع و پل و ۱۵متری کوچه و تقاطع پارک نکنی…دنده سه نری…

1 Likes

فقط ریلکس باش
همین
ریلکس
ب نظرم ی قرص ارامبخش بخور
چون ناخوداگاه ادم دست و پاش میلرزه
من سال ۹۲ گواهینامه گرفتم بعد از تولد ۱۸ سالگی، اونموقع میگم خداییش چ جوری بهم گواهینامه دادن نسبت ب الان خیییلی بی تجربه و اماتور بودم، اصلا هیچچچچی بلد نبودم ولی اعتماد ب نفس داشتم
ولی با این همه اعتماد ب نفس پام روی کلاج و اینا میلرزید
شما اگه ی ارامبخش بخوری مثل پراپرانول خ خوبه

دفعه اول خوردم
قبل عید بود
وای باورت نمیشه بیشتر از اینکه بخوام ارامش بگیرم
منگ شده بودم و خواب الود و اصلا ی جوری
نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم…
دوتا خورده بودم .

دو تا پراپرانول خوردی؟؟؟

یه دونه بخور اونم پراپرانول ۱۰

اره دوتا

اصلا قرص نخور مربی من قبل امتحان گفت ب هیچ عنوان قرص آرامبخش نخور شاید نسازه بحت از هوش بری

1 Likes

من سال ۸۱ گرفتم
قوانین فرق کرده
اما در کل سعی کن بدون استرس بشینی پشت فرمون تنظیمات اینه یادت نره کمربند یادت نره
فرمونتم ی دستی نگیر
چون معمولا اون لحظه اول و اعتماد به نفست رو افسر اثر میذاره

2 Likes

اصلا نگاه افسره نکن ،استرس میگیری…چیزی که افسر من و اکثرا شنیدم گیر میدن،اینا هستن:
تا نشستی صندلی و برا خودت تنظیم کن،تنظبم اینه،کمربند تو بزن،دنده رو چک کن قبلیه درست گذاشته باشه.و رو یک باشه.به موقع دنده عوض کن.دستپاچه نباش چون تو رانندگی تابلوعه.موقع پیاده شدن حواست به دنده باشه!!
من سال 84 آزمون دادم بار اول افسر خودش دنده رو گذاشته بود رو 3،من چک نکردم روشن کردم من و افسر باهم پرسیدیم جلو…اینطور شد که سوار نشده پیاده شدم.:crazy_face::crazy_face::rofl::rofl:

1 Likes

عزیزم کاملا اعتماد به نفست رو حفظ کن من سه بار ماشین رو خاموش کردم آخرشم قبولم کرد :joy::joy::joy:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.