خانم هایی باردار که دختر دارن

بعضیا لگنشون بزرگه
بچه توی لگنشون هست و به جلوی شکمشون فشار نمیاره

عاطى چقدر در روز اب ميخوري يعني انقد نوشتن هفت تا هشت ليوان اب همون هفت تا هشتا رو ميخورى ؟
من جديدا نميتونم زياد اب بخورم

استخون یکم بالاتر از گردی باسن حدودا

خخخخ وسيله بازي شدى پس :rofl::rofl:

در حدود جای کمربند هست حدودا

چه جالب

1 Likes

جدی چه خوب پس من پهلو انداخت نمی دونم بس که روش میخوابیدم همه اش پهلو چپ تا که از خواب پاشدم یه جا خودش جمع کرد نزدیک چندساعت خودش جمع کرد بود تو پهلو چپم وقتی نگاه میکردی خیلی تابلو بود که یه جا جمع شد بعد از همون پهلو اوردم

من کلن زیاد نمیخورم ولی چن وقت پیش حرکت نی نیم کم شد رفتم تو اینترنت نوشته بود توی تابستون که بدن دچار کم آبی بشه مایع امنیوتیک هم کم میشه بچه حرکتش کم میشه، اگه ادامه پیدا کنه زایمان زودرس میشه انقد ترسیدم روزی دوتا یک و نیم لیتری آب میخورم :joy::joy::joy::joy: ینی حالم داشت بهم میخوردا ولی توهم زده بودم دیگه
بعد اون همینجوری عادت کردم مثلا موقع قرص خوردن زوری زوری دوتا لیوان آب میخورم

1 Likes

با خوابیدن که وهلو نمیاد دخترجان
بسته به طبیعت بدنت داره

تو تابستونم منم زياد اب ميخوردم يا هندونه خيلى
ولى الان باقرصم يه ليوان شايدهم كمتر نميتونم بيشتر
نميدونم چه جوري بيشتر كنم

پس من ندارم اینجور که معلوم من گودی کمر دارم:grinning::joy:

1 Likes

وسطای لیوان آبت یه چیز دیگه بخور دوباره آب بخور مثلا من دره یخچال بازه آب میخورم یکم دلستر میخورم دوباره آب یه خرما درو میبندم دیگه :joy::joy::joy::joy:
بعدشم فقط آب که مهم نیس تو سوپ هم بخوری توش آب داره شربتم بخوری توش آب داره سعی کن کلن مایعات زیاد بخوری

اره راست ميگى من عدسى و سوپ و شير هم كنارش ميخورم
ميخام اب طعم دار درست كنم شايد خوشمزه بشه راحت. بخورم :yum:

خخخخ
کسی که پهلو داره
بچه اش نمیزنه بیرون و تا شیش متر جلوترش نمیاد شکمش

چ مدلیه :grin: خوب میشه؟

وهلو چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟

1 Likes

و رو بکن پ :rofl:

1 Likes

سوال منم هس :smile::smile::smile:

1 Likes

خخخخ تو چت بالاتر هم زده بودي وهلو خخخخ گفتم يه چيز جديده :sweat_smile::sweat_smile:

خخخخ
تصحیحش کردم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.