خانم هایی باردار شما شکم تون سفت میشه

خانم هایی باردار شما شکم تون سفت میشه که نمیشه کارکرد اره شکم من خیلی سفته کارکردنش با بدبختی نمی دونم چه کار کنم یا چه بخورم که راحت شکم کاربکن قبلا قرص آهن میخوردم شکم کار میکرد ولی الان چندوقت که دکترم گفت نخور دیگه عاجز شدم نمی دونم همه زن هایی باردار قبض میشن یا من اینجوریم

اگه منظورت یبوسته بعله خیلی از خانومها دچارش میشن…شما سعی مصرف میوه و سبزیجات رو بیشتر کنی …کمی بهبود میده وضعیتت رو…من پزشک برام دارو مینوشت ولی تاثیر چندانی نداشت متاسفانه…

ورزش کردن منظم
نوشیدن مقدار زیادی آب
رژیم غذایی مناسب:
به یاد داشته باشید که به دو دلیل عمده، مصرف میوه ها و سبزیجات تازه و خام بهترین مواد غذایی برای مقابله با مشکل یبوست در بارداری یک زن محسوب می شوند. دلیل اول این که سبزیجات و میوه های تازه منبع خوبی از فیبر بوده و به دفع راحت مدفوع کمک می کنند. در نتیجه، مصرف منظم سبزیجات و میوه های تازه می تواند یبوست به وجود آمده در بدن فرد باردار را از بین ببرد. دلیل دوم این است که اگر سبزیجات و میوه ها پخته نشوند (اما همیشه قبل از خورده شدن باید آن ها را با آب بشویید!) مصرف آنها می تواند دوز خوبی از ویتامین ها و مواد معدنی را برای رفع نیاز مادر و جنین درون رحم او به بدن زن حامله برساند!
مواد غذایی کمک کنده به درمان یبوست در بارداری:
• میوه های خام مانند موز، انگور فرنگی سیاه، نارنگی، گریپ فروت و پرتقال.
• میوه های خشک مثل برگه زردآلو و آلو.
• سبزیجات فیبردار مانند هویج، کلم، اسفناج، شاهی، کرفس و کنگر فرنگی.
• غلات سبوس دار کامل مانند حبوبات، لوبیا و عدس.

روزی چند تا انجیر خیس بده بخور
الان فصل زرد آلوئه خیلی کمک میکنه
لواشک بخور خاک شیر هم ملینه
چون اوایل بارداریته اونجوری میشی. منم ایجوری بودم. اشکم در میومد وقتی میرفتم دستشویی
الان خوب شدم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.