خانمی گفت پول شیر خشک ندارم

سلام

امروز از داروخونه رد شدم خانمی بهم گفت بخدا پول شیر خشک ندارم، برو خودت شیر خشک بگیر برا بچم
منم پنجاه تومن دادم بهش:no_mouth:
حالاشوهرم تو ماشین دیدم، میگه کلاهبرداری جدیده
داره غر میزنه همش

13 Likes

پول زیادیت بود

4 Likes

نه بابا

1 Likes

تو کارخوبی کردی جوابش رو یکی دیگه قطعا بهت میده:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
اما باشوهرت موافقم منم ازاین موردا برام زیاد پیش اومد
نمیگم همشون اینجورین اماخب هست

9 Likes

اینجورآدما یکاری میکنن که دیگه به هیچکس نشه کمک کرد

4 Likes

من تو داروخونه کارمیکردم زیاااااد ازاین کارا میکردم.یه بار یه خانومی اومد کلی به این واون رو انداخت که پول شیرخشک ندارم هیچ کس محلش نداد من اون روز همکارم نبود جاش وایسادم قسمت صندوق‌‌اومدم صداش کنم بگم بیا اینجا تابهش بدم یه دفعه یه پسر جوان اومد داروهای خودشو حساب کرد پول سه تا شیرخشکم حساب کرد گفت بهش بده من بهش نگفتم تاخجالت نکشه من کلی تشکر کردم گفتم باشه
خلاصه زن رو صدازدم گفتم بیا بچت چندماهشه وچی میخوره و…بهش سه تاشیر دادم رفت
صبح ساعت ۸صبح اومد شیرهاروپس داد گفت اون خانومه اشتباه بهم داده دیگه دیشب شوهرم رفته ازجای دیگه خریده اینارو بگیر پولش رو بده…
نمی‌دونست من خودم اونجاام بهش گفتم من که ازت پرسیدم چی میخوای دید داره سوتی میده گفت واسه اون یکی بچم بوده اشتباه گفتم:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:
من خیلی بهم زور اومد گفتم بهت پول نمیدم هرچی میخوای بگو بهت همون شیرو بدم بهش دادم ودرش رو باز کردم
اگه بدونی چقددددددر داد وبیداد کرد که من نمی‌خوام پولش رو می‌خوام…
اینجور آدم ها باعث میشن به اونی که واقعا محتاج هست آدم باتردید کمک کنه…
چندبار همچین داستانی واسم پیش اومد ازما می‌گرفتن جای دیگه می‌فروختن یابرعکس… اگه ازاول می‌گفت پول می‌خوام آدم باجون ودل کمکش میکرد …امااینکه احساست بقیه رو با بچه تحریک کنی قشنگ نیست…آدم حس می‌کنه بازی خورده

30 Likes

چه دزد بیشرفی بوده

4 Likes

تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

7 Likes

بعدازاین داستانا دیگه خیلی سخت میتونم اعتماد کنم به اینجور آدما…‌:woozy_face::woozy_face::woozy_face:از درون خیلی اذیت میشم که برخلاف میلم عمل میکنم اماخب …
هرچند خوب نیست…

6 Likes

آره واقعا،منم هیچ وقت به گداها کمک نمیکنم،حالا هر نوع گدایی،پیش خودم میگم صد درصد گداست که آبرو و شرف حالیش نمیشه و زبونشو دراز کرده واسه گدایی

3 Likes

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:آدم نمیدونه چیکار کنه واقعا

3 Likes

ماهم یه بار تو جاده تو پمپ بنزین یه ماشین جلومون گرفت گفت پول نداریم گفت اصفهان تصادف کردیم همه پولمون رفته واسه خسارت گرفتار شدم بازن بچه شوهم هم باک بنزینش پر کرد
هم تنقلات فراوان واسه بچه هاش خرید هم پول دستی
ولی من فهمیدم دروغ میگن معلوم بود

4 Likes

یبار ی بنده خدا تعریف میکرد
پولش کم بوده برا ویزیت دکتر ک پدر شو ببره ی خانمه سریع ویزیت میگیره و پول اضافه میده بهش برا دارو ها
خلاصه چند روز بعد اون بنده خدا میبینه تو داروخونه یکی پول نداره برا داروهاش
سریع پول اونو حساب میکنه
گاهی خوبه این چرخه های مهربانی ادامه پیدا کنه

5 Likes

اره پنجاه زیاد بود کاش ده تومن میدادم
شوهرمم گفت پول داروهاتو خودت بده تا تو باشی نری بذل وبخشش کنی
اینم تنبیه من صد تومن ضرر با پول خانومه صدو پنجاتومن

2 Likes

اره، اصلا چطور به ذهنشون میرسه اینجوری بگن دل ادمو بدست میارن برا پول دادن

2 Likes

اره راست میگی قشنگ بگن پول نذاریم

اندازه نیازشون گدایی کنن نه بیشتر

2 Likes

چه قشنگ:heart::heart_eyes:

1 Likes

من از طریق دوستام یا خانواده هایی که میشناسم پول میرسونم به خانواده های نیازمند

2 Likes

خودت و خانوادت خیرشو ببینید،بهترین کارو میکنی

3 Likes

ممنون
کمکم نکنیم از اخرت میترسیم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.