خانمهایی که سابقه سقط داشتن

ا
من پارسال مهر یه سقط داشتم از بهمن پارسال تو اقدامم هنوز نشده عکس رنگی گرفتم لوله هام بسته بود باز کرد، حالا رفتم پیش دکتر مینو نایبی مشهد کارش خوبه تخصص داره ، روز ده پریودی بودم برام چهارتا آمپول نوشت زدم دارو هم بهم داد گفت ضخامت رحمت کمه بعد گفت تا یک هفته هر شب بعدش با فاصله اقدام کن انشالله باردار میشی دعا کنید جواب بگیرم بچه ها خسته شدم دیگه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

اصلا استرس نداشته باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید
چون بزرگ ترین مانع بارداری همینه
ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید، به اندازه کافی بخوابید
به امید خدا مادر میشید :rose:
خسته و ناامید نشید چون برای مادر بودن باید صبور و قوی باشید

1 Likes

ممنوم خانم حکیمی مرسی الان استرس ندارم خیلی نسبت به قبل آرومتر شدم اما میترسم بازم نگیره الان16 دهم پریودیم هست طبق محاسبات ماشین حساب تخمک گذاری شنبه تخمک گذاریم بوده که خودمم حس کردم قبلشم سونو واژینال دادم روز ده چهر تا فولیکول داشتن یازده تا 14 که آمپول داد بزنم بارور بشن الان زیر شکمم سمت راست بیشتر یکم سفت شده به نظرتون داره خبری میشه ؟

این یعنی استرس این یعنی مانع برای بارداری

1 Likes

انشالا که خبرای خوشی در راه باشه
اگر پریود نشدین حتما آزمایش خون بدید انشالا که مثبت باشه

2 Likes

بروی چشم حتما :heart_eyes::heart_eyes::blush:

1 Likes

هزینه باز کردن لولها چند شد؟هزینه عکس رنگی چند؟

1 Likes

هزینه با دفترچه تامین اجتماعی شد 150هزار تومان همش با هم

سلام خانم حکیمی یه سوال داشتم ، امروز بعد ظهر دمای پاهام پایین خیلی سرده علتش چیه فقطم پاهامه ؟

سلام عزیزم
نمیدونم والا، فشارتون پایین نیست؟

1 Likes

سلام نه فشارم پایین نبود، چند ساعت خیلی سرد بود پاهام بعد کم کم گرم شد

خب خداروشکر
حساس نباشید چیزی نیست

1 Likes

مرسی عزیزم چشم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام خانم حکیمی داروهایی که استفاده میکنم استرادیولوالرات 2میلی گرم ،لووکسین50میکرو گرم، بعلاوه آسپرین

سلام عزیزم
سرد شدن پاها از عوارض این دارو ها نیست

1 Likes

سلام خانم حکیمی پهلو سمت راستم خیلی درد میکنه بعد کلا زیر شکمم درد میگیره فکر میکنید مشکلی دارم ؟

سلام عزیزم
باید به پزشک مراجعه کنید تا با انجام سونوگرافی ببینن مشکلی هست یا نه

1 Likes

سلام گلم امروز دارم میرم واسه آزمایش به دکترم زنگ زدم گفت آزمایش بتا بده دارویی هم مصرف نکن

1 Likes

انشالا که مثبت باشه :rose:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.