خانما گیر افتادم چکارکنم

چقد دلم‌گرفت بگو شهرستانه مرخصی ندادن

برای بابات متاسفم عزیزم
اما واقعا اینو نمیتونم تحمل کنم که انقدر خانواده همسر و فکر دیگران که چی میگن ،انقدر برات مهم باشه
این جهیزیه و سیسمونی شده بلای جون آدما بخاطر چشم و هم چشمی بخاطر دهن بستن دیگران باید بری کلی پول اضافه بدی وسایل بخری که مردم دهنشون بسته بشه ، که نمیشه

الان که کرونا هست و بهانه ها جوره ، اصلا مراسم سیسمونی نگیر بهونه بیار بگو بخاطر بارداریم ترسیدیم مراسم بگیریم
اینجوری راحتی کسی نمیتونه چیزی بگه

شکر خدا تو طایفه ما از این رسما نیست ،
اما یه همسایه داشتیم ،مراسم میگرفتن همه چیو نشون میدادن :roll_eyes::roll_eyes:

ما حتی مراسم نام گذاری هم نداریم :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

پاسخ صحیح

1 Likes

عزیزم چرا انقدر ظعیف عمل میکنی ؟؟؟ قوی باش سرزبون دار باش
قرار نیست چون بابات اینجوره ،تو بوق و کرنا کنن ،
وسایل برقی خراب میشه ربطی به خوب و بد نداره

اهمیت نده به حرفاشون به اونا چه ،بشین با شوهرت و بچه ت زندگی کن گوش نده به یاوه گویان

2 Likes

عزیزم من الان برادرم ماشاءالله وضعش خوبه خونه ۳ خوابم داره داره بچه دار میشه با اینکه میتونن حتی بهترین سییمونیم بگیرن ولی حتی با اینکه اتاقم داره میگه تخت وکمد نمیگیرم تا بعدا که بزرگ شد نیاز به تخت نوجوان داشت یه تخت کنار مادر فقط میگیره. یا حتی لباس میگه هر ۳ ماه ۳ ماه میگیرم که هم جنسای بهتری میاد هر دفعه هم اندازش شاید کوچیک وبزرگ شد… با اعتماد به نفس اینارو بگو اینکه چی میخرید چکار میکنید به هیچ کس ربطی نداره بعضیا حتی رسم دارن برای سیسمونی تشک نوجوانیشم میدن یا تا یکسال لباس میدن بجا اینکه اونا بهت حرف بزنن تو دست پیش بگیر هم خودت هم شوهرت بگو اینکارا دیگه دمده شده

1 Likes

من حتی برای خودم با اینکه جهزیمم خوب بود قبول نکردم کسی بیاد در کابینتامم باز کنه یا بچینم وسایل برقیمو بیرون ملت بیان ببینن به همه هم گفتم از اینکارا بدم میاد جالب نیست.

2 Likes

برای پدرتم متاسفم بنظرم نمیخواد به کسی جواب پس بدی فوقش اونموقع بچه بدنیا اومد موقعی که همه اوندن اگه پرسیدن بگو فعلا بهش مرخصی ندادن چند روز دیگه میاد. چند روز دیگه بعدشم بگو اوند دید رفت .

2 Likes

میدونم فدات شم ولی وقتی اینجور قبول کردن حق ندارن حرف بزنن شماهم اگه میتونی یه منبع درامد داشته باشی خوبه دهنشون ببندی درضمن همیشه سرت بالا باشه خودت خوبی مهم اینه .الان تو خیلی خونه ها این مسائل هست کاریشم نمیشه کرد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.