خانما گیر افتادم چکارکنم

خانما بابام ۱۳ سال زندان بودخانواده شوهرم اومدند منو گرفتند میدونستند زندانی بووده .بعد معتادم هست و بازم میدونند معتاد بوده ولی بردیمش کمپ به خانواده شوهرم گفتیم بردیمش ترک کرده ولی باز شروع کرد از صاحب کارش وسیله برداشته شکایت کردند انداختنش زندان خانواده شوهرم نمیدونن دوباره شروع به مواد کشیدن کرده و انداختنش زندان و واسه چی گفتم رفته کار راه دور الان مامانم سیسمونی جور کرده خب اگه خواستند بیارن سیسمونیو یا برا زایمانم پرسیدند باباش کجاست بگم کجاس بگم بابام دزدی کرد کردنش زندان ولی خب شوهرم میدونه همه چیو فقط خانوادش نمیدونن بنظرتون چکار کنم برا سیسمونی بگم سرکاره بعد برا زایمان نمیگن پس چرا یه سر نزد :pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

11 Likes

ای خدا:pensive:
کاش پدرت بعداز این همه سال درس میگرفت:pensive:

4 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive:چکار کنم از دستش

2 Likes

الهی عزیزم:pensive:
نمیدونم چه راهنمایی بهت کنم:pensive:

3 Likes

از اونورم فکر میکنند بابام کار میکنه میتونه سیسمونی جور کنه اگه نتونست درست حسابی جهاز بده نمیدونن مامانم جور میکنه :pleading_face:بعد هی نق میزنن اینو نداد اونو نداد :pleading_face:

3 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

2 Likes

هی میگم بگم بهشون بعد واسه خودم سرکوفت میشه :pensive:اگه نگم حق مادرم ضایع میشه :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

3 Likes

خودت و شوهرت برید سیسمونی بخرید بذارید خونه مامانت. روزی که خواست سیسمونی رو بیاره به خانواده شوهرت نگید که خودتون خریدید
بچه شماست و وظیفه شوهرته که سیسمونی بخره نه وظیفه مادرت
درمورد پدرت هم به خانواده شوهرت ربطی نداره. میتونی اگه دوسداری راستشو بگی میتونی هم بگی رفته فلان شهر کارگری، مرخصی نداره. ۶ماه یه بار میتونه بیاد و…

3 Likes

اخه شوهر منم كلللل حقوقش ميره واسه بدهكاري چیزی واسش نمیمونه وگرنه میخریدم :pleading_face:

2 Likes

ببین الان خونه ها کوچیکه. میتونی بگی جاندارم. میخوام کم کم سیسمونی بخرم

1 Likes

این حرفا حالیشون نیست یجایی گیر افتادم که تا یه دعوا میشه میکوبن تو سر ادم

1 Likes

چقدر دلم گرفت…
کاش این رسم سیسمونی و جهزیه از بین بره، اه

8 Likes

اوهوم:pleading_face:

1 Likes

بعدا با اون یکی عروسشون که میگیرن مقایسه میکنن منو اونو :pensive:

1 Likes

اصلا اینا به خانواده شوهرت ربطی نداره. ته تهش اگه چیزی گفتن بهت، میتونی بگی چشماتونو باز میکردید موقع عروس انتخاب کردن. من همینیم که هستم خودتونم میدونستید.

4 Likes

ابمیوه گیریم خراب شد دادم درستش کنه به شوهرم گفته بودند که جنس آشغال داده به زنت :pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

اخه قبل عروسی مو قع جاهاز درحد خودش مامانم گفته میتونم بدم ولی بعدش توقع های زیادی داشتند سریع میگفتن مامانت که گفت میتونم جوور کنم الانم بگم چشمتونو باز میکردید میگن مامانت که میگفت میتونم جور کنم

2 Likes

بعد هی تو دعوایی چیزی میگن ماکه باهاتون راه اومدیم جاهاز درست حسابی ندادین چیزی نگفتیم پسرمونو کم گذاشتین چیزی نگفتین

3 Likes

طلایی چیزی نداری بفروشی برا سیسمونی

1 Likes

واقعا کاش این رسم های احمقانه از بین بره
دو نفر تصمیم میگیرن بچه دار بشن بعد یکی دیگه میره سیسمونی میگیره
اونم خانواده دختر که بعدش فامیلی باباش رو برداره و مادرشوهر بگه بچه ام نوه ام بچه مون:rage::face_with_symbols_over_mouth:
رسوم مزخرف

9 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.