خانما توروخدا کمکم کنید.کوتاهی نکنیدبرام😭😭😭😭😭

سلام.
خانما من کاهل نمازم.یعنی میشه گف نمیخونم اصلا شایدسالی چندباربیشترنخونم.خیلیییی دلم میخادنمازخون بشم تااذان گف برم نمازبخونم ولی نمیدونم چرا نمیتونم انجام بدم.اگه کتابی چیزی میدونید میتونه بهم کمک کنه بگیدتهیه کنم بخونم.
حتی چندوقت پیش خواب دیدم ک ینفراومدگف ازین ب بعدنمازتوبخون قبلیاراخدابخشیده بشرطی ک ازحالا ب بعدبخونی.چندروزخوندم ولی دوباره :sob::sob::sob:نمیدونم چجوری حسموبگم چی بگم.مثلا دلت بخادغذابخوری ولی حال نداری بری سریخچال بری برداری و بخوری.
توروخدا کمکم کنید خیلی دلم میخادنمازخون بشم ولی نمیتونم.
یکی دیگه ازدلایلی ک باعث میشه نخونم اینه که مثلا میریم جایی بخونم میترسم ک بگند عه پس چی شد نمازخون شدی و ازین حرفا.چون چندبارمواجه شدم بااین حرفا ک مسخره کنن یا بگن چرامیخونی دوباره مشکل داری ک نمازمیخونی و…
کمکم کتید توروخدا

سلام ابجی من بهت یه پیشنهاد میکنم مطمعن باش جواب میگیری
یه چله بردار مثلا چله یاسین با شروع اون نمازتم شروع کن چهل روز بدون مکث نمازتو بخون بعدش چله تو بخون یاسین خیلی ارامش میده به ادم مطمعن باش چهل روز که تموم شد به هیچ وجه نمازتو قطع نمیکنی هیچ شیطانی نمیتونه بهت نفوذ کنه انشالله که بتونی

1 Likes

به حرف هیچ کس گوش نکن به ندای قلبت گوش کن ببین بعد نماز چقد ارومی میتونی اون ارامشو اخرتتو به حرف چن نفر بدی؟

حرف های مسخره رو فقط بار اول میزنن
بعدش دیگه عادی میشه اون‌موقع اگر نخونی تعجب میکنن
ولی مطمعن باش در نظر همه این که بخونی خیلی قشنگ تره تا این که یه آدم بی نماز به حساب بیای

2 Likes

چندینننن بارتاحالانذرکردم عهدبستم ولی نمیشه نهایت یک هفته میخونم بعدش تموم.
نمیدونم چرا خودمم نمیفهمم چرا نمیتونم ادامه بدم

هرچندوقت ک تصمیم میگیرم بخونم تادوسه روزک میخونم واقعا ی ارامش خوبی دارم ولی بعدش ن دیگه اصلا انگار ن انگار

نمیتونم ازته دل خودموراضی کنم ک باید نمازخونده بشه اگه نخونم گناه کردم.
نمیدونم چجوری بگم

یبارم روش منو امتحان کن چله بگیر چون نمیتونی چله رو قطع کنی نمازتم میخونی الانم ماه رمضونه بهتترین فرصت باید اراده داشته باشین خودتونو ضعیف نشون ندیدن اگه بگین میتونم میتونین

لعنت خدا بر دل سياه شيطون

1 Likes

اخه چله نمیشه ک من ۲۳روزک بشه پریودمیشم

اگه کتاب یا سایتی یاهرچی ک میدونید واقعا مفیده بهم معرفی کنید

امان از حرف مردم
حامله شدن و نشدنمون مونده به حرف مردم
عبادت خدارو كردن يا نكردنمون مونده به حرف مردم
واقعا كه اين مردم چقدر حرف ميزنن😤
ببين به نظرم ايده آلگرا نباش
مثلا نگو حالا كه آخر وقت شده بيخياله اين نماز، نماز يا بايد اول وقت بخونم يا نخونم بهتره
درسته اول وقتش خوبه اما تا موقعي كه خدا تعيين كرده ميشه خوند من خيلي ها رو ديدم اينطوري بيخيال ميشن
يا فكر نكن هروقت خيلي حال و حوصله داري و ميتوني با توجه كامل نماز بخوني فقط خوبه
حتي شده حوصلشو نداري پاشو بخون تمومش كن، اينطوري راحت بگير اولش تا عادت كني

فعلا پریودم میخام کاری کنم ک ی نیرویی ی تلنگری چیزی بشه بهم ک بعدپاکیم نمازخون بشم دیگه ولی هنوزاون چیزی ک باعث بشه من مشتاق باشم برانمازخوندنو ندارم

کلافه شدم.چندروزه ک درگیرشم.بین دوراهی نمیدونم چیکارکنم

اشکال نداره میتونی چله رو قطع نکنی میمونه نمازت اونم چون به جاش چله تو ادامه میدی عادتت یادت میمونه

عزیزم تا خودت نخوای و با اعتقاد و از ته دلت نخوای که نمیشه.مثه حجاب…تا زنی از ته دلش نخواد که نمیتونه موهاشو بپوشونه یا لباس بلند و پوشیده بپوشه.این چیزا با اعتقاد و ایمان قلبی به دست میاد.مطالعه اتو زیادکن، دعا بخون و از خدا بخواه ایمان و اعتقادشو تو دلت قراربده.ماهم برات دعا می کنیم.

2 Likes

عزیزم فقط اراده خودته اولش سخته ولی عادت میکنی دعاکن واز خدا بخواه کمکت کنه حرفای دوستمون الهام کاملا درسته

انگار حرفای منو داری تکرار میکنی من حتی کربلا هم رفتم پیش امام حسین توبه کردم نمازمو قطع نکنن ولی فوقش ۱ ماه هر بار توبه میشکونم با اینکه تو خونه بیکارم

چیکارمیکنی پس.
من خیلی پشیمونم ولی میدونم دوباره شروع کنم دوسه روز ک بخونم قطع میشه دوباره

سلام عزیزم همین که تصمیم گرفتی نماز خون بشی یعنی خدا خیلی دوست داره و نمیخواد دورت خط بکشه به نظر من واسه خودت شرط بذار یا قسم بخور که اگه نماز تو یه وعده نخونی مثلا جریمه بدی یا از دو هزار تومان شروع کن هر وعده که نخوندی یه دو تومان بذار روش بنداز صدقه یا یه جریمه ی دیگه که

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.