خانما بیاین دستور العمل آوردم😍

ناباروری در زنان

:sweat_drops::leaves:عمل به دستورالعملهای زیر 90 درصد خانم های نابارور را به یاری خدا درمان میکند

:sparkles:①هر روز در هر ساعتی که میل داشتید 2 استکان عرق رازیانه میل کنید.
:sparkles:②روغن زیتون یا بنفشه وسیاه دانه را به ناحیه تخمدان بمالید و حداقل 5 دقیقه ماساژ دهید و هر روز یا یک روز در میان یک وجب بالاتر از کمر را بادکش گذراری کنید.

:sparkles:③با مراعات فصل و ایام حجامت، حجامت عام

:sparkles:④حجامت گودی کمر یا همون ساکرال را انجام دهید.
:sparkles:⑤ترک نخود فرنگی و کنسرو و…

:exclamation:شیوه درمانی فوق وقتی موفقیت آمیز است که رحم، عفونت نداشته باشد:exclamation:

:sparkles:⇦بنابراین اگر رحم، عفونت داشت ابتدا باید عفونت رحم را درمان کنید

@bardarivamamayi

6 Likes

عزیزم بادکش رو چطوری انجام بدیم …چی هست؟

تو رو خدا رازیانه سر خود نخورین.پرولاکتینو بالا میبره هم جلوی بارداری رو مبگیره هم سلامتیتون ب خطر میفته

1 Likes

منم بلد نیستم ولی جاهایی هست که انجام میدن وحتی توی بازار دیدم که وسیله ای که باهاش بادکش میکنن رو میفروشن

1 Likes

واقعا !!!؟؟؟؟پس چرا انقدر توصیه میکنن بخورید برای خانمها خیلی مفید:thinking::thinking::thinking:

پیاز درمانی هم پرولاکتینو میبره بالا ولی اینجا دیدم همش میگن پیاز درمانی کنین :confused::confused::confused::confused::confused:

طب سنتی وطب اسلامی که خیلی سفارش میکنن به پیاز درمانی ورازیانه خوردن

لطفا چیزای گیاهی زیاد از حد مصرف نکنین .خطرناکن

2 Likes

چرا:thinking::thinking::thinking::thinking:

بچها راست میگن رازیانه شدیدا پرولاکتینو بالا میبره اگر پرولاکتین ندارین استفاده کنید اگه دارید تازه از باردار شدنم جلوگیری میکنه

1 Likes

گزانگبین چی اونم بده:joy::joy::joy::thinking::thinking::thinking::thinking:

من که دیگه هیچی نمیخورم :expressionless:

:expressionless::expressionless::expressionless::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

کم یخورین نه هر روز

تخم هویج و گیاه پنج انگشت چی من دارم میخورم اینارو

دوستان دلایلشو گفتن

والا نمیدونم .اما مدت زیاد نخورین به نظرم .
به نظر من اگه اینجور چیزا واقعا خوب بود دکترا پیشنهاد میدادن

2 Likes

منم موافقم

1 Likes

ببین راجبع رازیانه گفته واسه پرولاکتین خوب نیست

بله ماها که استفاده کردیم چرا الان چیزیمون نیست چرا تبلیغ بد میکنین برا رازیانه و پیاز؟؟اگه عوارض داره! یعنی بیشتر از این داروهای شیمیایی؟رازیانه علاوه بر درمان ناباروری پوست خانومارو سفید و لکه هارو از بین میبره سرحال میکنه هر چیزی که بیش از اندازه خوردن همه چی عوارض داره کی گفته 2 استکان عرق رازیانه برا یکی یا دوماه حتما پرولاکتیوتونو بالا میبره،چه چیزای عجیبی اینحا ادم میشنوه رازیانه ادمو نابارور میکنه آخه کی اینو کشف کرده؟؟مردا رو ضعیف میکنه چون هورمون زنانست،یه مدتم من چای سبزو زیره که میخوردم دیدم اینترنت میخوان علیهش تبلیغ کنن که مبادا از چای سبز استفاده بشه و مردم نه چاق میشن،چاقا لاغر میشن سموم بدن دفع بشه کبد سالمتر میشه اینا خلاصه پس کی به دکتر مراجعه میکنه؟؟گفتن نازایی میاره تو اینترنت مقاله رو تا اخر خوندم دیدم گفتن نه اقبات نشده همچین چیزی،اثبات نشده پس چرا تبلیغ میکنیین

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.