خانما آی یو آی کردم خیلی ناراحتم

سلام عزیزان من دیروز آی یو آی کردم از اون وقت رحمم درد میکرد ولی امروز صبح که ازخواب پاشدم انگار رحمم سفت شده وداخل شکمم انگار زخمه واسه نشستن و بلند شدن خیلی اذیت میشم،یه بارم ترشح صورتی داشتم،کی تجربه داره میدونید دلیلش چیه؟

4 Likes

من سه بار. Iui کردم فقط بعدش یه خوندرد مثل وقتی تازه پریود میشی داشتم اما لک و خونریزی و ترشح صورتی نداشتم … انشالله خیره و باردارشدع باشی گلم :green_heart:

2 Likes

ممنون عزیزم شما بتردار نشدی؟ینی نمیتونم تو رخت خواب جابه جا بشم انقد درد دارم نمیدونم میگم خطر نداشته باشه

1 Likes

با دکترت حرف بزن لک صورتی و یکم درد عادیه

1 Likes

منم خونریزی داشتم حتی لخته خون ازم اومد
واسه اون چیزاییه که فرو میکنن تو رحم:expressionless:دهانه رحمم تنگ بود کلی خونریزی کردم
درد هم شبی که آی یو آی کردم داشتم مث شما نمیتونستم تکون بخورم یا حتی نفس بکشم بسکه درد میکرد شکمم.دکترم گفت استامینوفن بخور
بنظرم عادیه و دردا برا همه یجور نیس

3 Likes

یه بارش مثبت شد اما قلبش تشکیل نشد تو دوماهگی کورتاژش کردم . نگران نباش حتما به خاطر دستگاه کمی خراش برداشته . اصلا استرس نداشته باش این خودش بدترین چیزه . من دفعه اول نگرفت با اینکه رفنه بودم خونه مامانم و استراحت کامل داشتم اما دفعه دوم رفتم خونه خودم و همه کارام رو میکردم و حتی بچه دوسالم ر بقل میگرفتم چندطبقه آپارتمان رو بالا پایین میرفتم و از همون روز اول بیخیال بودم و فکر میکردم این دفعه هم نمیگیره . پس اصلا بهش فکر نکن انشالله باردارمیشی و برات میمونه عزیزم :green_heart:

2 Likes

خیلی ممنون عزیزم :kissing_heart:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.