خانمای آشپز وهنرمند

ترشی بادمجان رو چجوری درست میکنن توش چی میزارن؟

1 Likes

@noushin58

@herman

@anon79682393
@Fateme_banoo

@anon92924584

من ترشی بلد نیستم قربونت…باشه از مامانم بپرسم بزارم برات…

1 Likes

مرسی :grin:

من ترشي دوست ندارم نميخورم :joy:همین ترشی های عروسيمم رو دستم باد کرده

خخخخخ

بفرست بیاد

1 Likes

ترشی لیته بادمجون درست کن :yum::yum::yum:

یا ترشی نازخاتون با بادمجون کبابی :yum::heart_eyes:

1 Likes

بنده بلدم ولی جون اسم منو نیاوردی عمرا بهت بگم :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::+1:t2:

1 Likes

مامان من پوست بادمجون رو می گیره و و با آب و خیلی کم سرکه جوش میده تا نرم بشه بعدش هم تو شیشه میکنه و سیر هم حبه حبه توش میریزه .خیلی هم خوشمزه میشه .به همین سادگی

2 Likes

ترشی بامجون رو من اینجوری درست میکنم،،،،،بادمجونای قلمی رو انتخاب میکنم و میشورم یه برش عمودی روش میزنم و بعدش آب و سرکه و کمی نمک میزم توی قابلمه جوش که اومد بادمجون رو چهار تا پنج دقیقه میندازم توش تا کمی نرم بشه،بعد میزارمش توی آبکش تا آبش بره و خنک بشه،،،،این از بادمجون،،،،بعد سبزی معطر و سیر و فلفل تند رو خرد میکنم با کمی گلپر و ادویه ترشی و نمک قاطی میکنم و وسط بادمجون ها میریزم و لبه بادمجون رو بهم نزدیک میکنم و توی ظرف مورد نظر میچینم،،،،،سرکه روش میریزم تا جایی که روی بادمجونا رو بگیره،یه جای خنک میزارمش تا برسه اغلب بعداز 15روز میرسه و میشه خوردش😋

5 Likes

دقیقاااااااااااااااااااااااااا
آفرین :smiling_face_with_three_hearts::muscle:

1 Likes

وای هوس کردم
دهنم آب افتاد :woman_facepalming:

2 Likes

سلام عزیزم اول بادمجونامو اب پز کردم بعد گذاشتم خوب خشک بشن بعد گل کلم قرمز رنده کردم و با سیر رنده شده و نعناع و کمی پونه و پودر گشنیز و گلپر قاطی کردم بعد یه گوشه از بادمجون چاک میدادم و مواد توی شکم بادمجونام میزاشتم بعد توی ظرف میچیدم و سرکه رو روی بادمجون ریختم کمی کلم قرمز رنده شده هم قاطی سرکه میکنم رنگش عالی میشه موقع ابپز کردن بادمجون باید مواظب باشی بادمجونت له نشه وسطش هم سفت نباشه

2 Likes

چی میشه ک طعم بادمجون بازاری ها رو نمیگیره؟منم همینکارو کردم با اینکه بادمجونامو جوش دادم وخنک شد ونرم شد ولی بعد دوهفته بیشتر بوی سرکه میداد تا طعم ترشی
از چه سرکه ای استفاده میکنی؟ از کجا میخری؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.