خانماکی تو دوران شیردهی باردارشده

من هم طوری که توگپ قبلی نوشتم کمرم این مدته شدیددردمیکنه ازاونجایی که اصلاجلوگیری نمیکردم الان میترسم که نکنه باردارباشم میخوام علایمتونوبم بگین خواهش میکنم خیلی میترسم اخه بچم هنوزکوچیکه

ببخشید شماکه میترسید باردار شید خوب جلوگیری میکردی عزیزمن. انشالله هر چی خیره برات پیش بیاد. یکی از اقوام همسر من بچه اش سه ماهه بود دوباره باردار شد. اول راضی نبود میخواست سقط کنه اما حالا که جفتشون باهم دارن بزرگ میشن و همبازی خوبی هستن برای هم خیلی راضیه

1 Likes

زندایی منم تو دوران شیردهی باردار شد تازه بچه هاشم تو یه سال به دنیا اومدن یکی اول سال یکی آخر سال .از بس فاصله سنی شون کمه همه فک میکردن دو قلو ان .

عزیزم از روی علائم نمیشه فهمید شما باردارید یا نه فقط باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدید باید حتما آزمایش بدید بی بی چک فایده نداره. حتما از یک روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.