خاطره ان تی من بخونید

سلام خوبید دیروز رفتم ان تی فقط اب خورده بودم با شکلات چندتا شکلاتم تو جیبم بود همه هی میرفتن تو اطاق میومدن میگفتن نتونست اندازه بگیره راستی فقط من تنها بودم همه باشوهراشون اومده بودن شوهراشونم بدو میرفتن دلستر بستنی و… میخریدن که خانومها بخورن وبچه تکون بخوره بتونن پشت گردنش وفکر کنم بینیش اندازه بگیره .
من صدا کرد رفتم داخل گفت همراه نداری گفتم نه بابای بچم مریض خونه خوابیده منشی هم گفت من خودم همراتم بسم الله بگو انشالله که بتونیم برای تو انجام بدیم باورتون نمیشه یکربع هم نشد همه چیش اندازه گرفت واجازه داد فیلم بگیرم برای باباش
خدا باهام بود ومن میدونم دعاهای شما پشت سرم بود
راستی هنوز به کسی ازخونواده هامون نگفتیم
این روزها برای همه ارزو مند ها ارزومیکنم قشنگترین لحظه دنیا بخدا

8 Likes

سلام عزیزم
انشالا تا آخر بارداری همه چیز همین طوری خوب پیش بره :rose:
با آرزوی سلامتی برای همسر تون

2 Likes

الهی شکر عزیزم ک همه چیزش خوب بود فسقلی من :heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ان شاءالله سالم دنیا بیاد

خدارو هزار مرتبه شکر ممنون از دعای خوبت ایشالله

1 Likes

خدا هميشه با بنده هاشه
مخصوصا اونايي كه فقط اميدشون خداشونه:hibiscus::hibiscus::hibiscus:
دعا كن واسه همه مادر اينده
مخصوصي واسه منم دعا كن:heart_eyes::heart::rose:

خداروشكر
منم سر ان تي خيلي استرس داشتم ولي ٥ دقيقه اي همه چي رو اندازه گرفت ني نيم قشنگ لم داده بود همه چيزش پيدا بود :yum:

2 Likes

الهی شکر عزیزدلم :heart_eyes:

1 Likes

شکر خدا عزیرم

1 Likes

خداروشکر.نی نی چی هست؟

خدارو شکر انشالله تا اخر زایمان همینجوری پیش برید فقط شما الان تو چند هفته هستید سنو ان تی تو چند هفته باید انجام بشه ؟

1 Likes

الهی سالم باشه همیشه😍.خداروشکرعزیزم
جنسیتش مشخص نبود؟

زمان سونو ان تی از ۱۱ هفته تمام شروع میشه تا فکر میکنم قبل از پایان ۱۳ هفته

خداروشکر که مشکلی نداشتین ان شاءالله تا آخر بارداری همینطور عالی پیش بره با سلامتی زایمان کنید :heart_eyes:

ممنون خانوم حکیمی جون

1 Likes

ممنون مهربون

1 Likes

فدای تو نه بهم نگفت پرسیدم جنسیتش چیه گفت سونوبعدیت میفهمی ولی گفت جفت خلفی اونایی که تو مطب بودن میگفتن جفت خلفی پسر

من هفته 12 ویک روز رفتم

فدای تو نگفت بهم

الانم بارداری ؟///

انشالله که هرچی از خدا میخواید همون بشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.