خارش و سوزش ناحیه تناسلی دارم

با سلام خانم حکیمی لطفا کمک .من خارش و سوزش ناحیه تناسلی دارم البته یه ماه پیش معاینه شدم دکتر گفت ترشح داری که لاکتوفم ولاکتوواژ تجویز کرد و امروز تموم شدن من امروز متوجه رگه های باریک و کوچک خون در ترشحاتم شدم مشکل چی میتونه باشه؟

سلام عزیزم
نزدیک قاعدگی تون نیست؟ شاید لکه بینی پیش از قاعدگی باشه

ده روز مونده به قاعدگی من قبلا همچین چیزی برام اتفاق نیفتاده بود میگم شاید چون تازه عمل کردم لاپاراتومی داشتم اینطور شده؟ وایا اگر واژن زخم بشه تو ترشحات خون میاد خیلی کم البته؟ یا شاید عفونت باشه

عفونت از طریق معاینه داخلی ورژن تشخیص داده میشه؟

بله ممکنه، اگر ادامه دار بود یا بیشتر شد بهتره معاینه بشید تا علتش مشخص بشه. اگر دیگه تکرار نشد نیازی نیست اقدام خاصی انجام بدید چون این چیزا پیش میاد و طبیعیه

بله عزیزم با معاینه مشخص میشه

ممکنه زخم دهانه رحم باشه؟

و آیا در عرض یک ماه زخم به وجود میاد؟ و آیا با وجود استفاده از لاکتوفم و لاکتو واژ میشه زخم به وجود بیاد؟

بله ممکنه

این دارو ها برای درمان عفونت استفاده میشه
من نمیدونم ربطی به زخم داره یا نه :thinking:

عزیزم یه تماس با کارشناسان مامایی بگیرید بد نیست
02170701050
با تلفن ثابت زنگ بزنید

ممنون از شما ولی متاسفانه تلفن ثابت ندارم

خواهش می کنم عزیزم
به شماره 09034058832 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید همکارم راهنمایی تون می کنن که چه طور با موبایل تماس بگیرید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.