خارش واژن در بارداری

سلام خانم حکیمی ممنون میشم جوابم بدید…
من ۱۷هفته باردارم و خارش واژن دارم اما ترشح ندارم چکارکنم تا خوب بشه کلافم کرده …ایا عفونته؟و چکار کنم کمتر یا کلا خوب بشه

سلام عزیزم
حتما به پزشک مراجعه کنید چون خارش واژن ممکنه به علت عفونت باشه و خیلی زود باید رفع بشه

ترشح ندارم وعلائم عفونت نیس فقط خارش اونم وقتی مثلا لباس زیر یه ذره خیس بشه اینجور میشه

دکترم پیام دادم گفت پماد تریا بزن ولی گفتم بارداری ضرر داره یانه جواب نداده هنوز

عزیزم این دارو در گروه سی قرار داره یعنی در بارداری مجاز نیست اما با تجویز پزشک میشه استفاده کرد
اگر پزشک تون می دونن شما باردارین و تجویز کردن مشکلی نداره

اها گفتم گفت موضعی هست و کم بزن

1 Likes

پس مشکلی نداره استفاده کنید

ممنونم از جوابتون…من وقتی با اب سردمیشورم خودمو خوب میشه…فقط کافیه یه ذره خشک نباشه خارش میگیرم

1 Likes

خوب چرا میذاری لباس زیرت خیس بشه.بنڟر من اصلا تو بارداری لباس زیر نپوش یا از پد استفاده کنـ .من اصلا سر پسرم لباس زیر نپوشیدم هیچ مشکلیم نداشتم خداروشکر

1 Likes

خانم حکیمی منم دکترم بهم برا ترشحاتم کولیماترزول داده
گفت داخلی و بیرونی استفاده کن ولی از وقتی باردار شدم از هرچیزی که استفاده داخلی داشته باشه میترسم فقط با انگشتم یکم بسمت داخل واژنم استفاده میکنم اینجوری جواب نمیده?

عزیزم طبق دستور پزشک مصرف کنید انشالا به زودی بهبود پیدا می کنه
اپلیکاتور رو زیاد داخل نبرید مشکلی پیش نمیاد (مثلا یک بند انگشت)

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.