خارش شکم و سینه و علایم بارداری

سلام دخترا
من فردا موعد پریودیمه
تمام بدنم میخاره بخصوص شکمم زیر شکم ،سینه.حتی دستام ،شبا وقت خواب خیلی.از دیروز شروع شده
بماند سینم درد میکنه اطراف سینم خیلی و درد پری شدید که امروز از ظهر به بعد درد زیر دلم کمتر شده ولی تا تا چند روز پیش فک میکردم پری شدم.
میدونم باید صبر کنم ولی کسی باردار بوده و خارش پوستی گرفته باشه؟

منم سینه وشکمم خیلی میخارن،ولی نمیدونم ربطی به بارداری داره یانه ولی نوک سینه چراربط،داره

1 Likes

ارزو جون چند وقتته؟از اول بارداری اینطوری شدین؟

من نه هفتمه،آره حدوداوقتی نوک سینه ام تیره شد

1 Likes

منم تو بارداری قبلیم رو علایم رو داشتم.متورم شدن سینه.خارش بدن بخصوص دستها.بیخوابی.داغ شدن کف پا.از هفته سوم این علایم رو داشتم

1 Likes

عزیزم من ی هفته قبل پریودم خارش نوک سینه و واژن داشتم با اینکه درون واژن احساس گرما داشتم

1 Likes

منم خارش داشتم اوایل بارداری .

1 Likes

دعام کنید امروز پری نشم :cry::cry::cry:

البته من منتظر پریود بودم فک نمیکردم باردار شده باشم این علایمم گذاشته بودم برا پریود😁انشاا… که باردارید😍

من پری شدم :sob::sob::sob:

اشکال نداره عزیزم ان شاءالله این ماه جدید مامان میشی .همه این چیزا رو تجربه میکنن تا باردار میشن .

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.