خارش سینه وشکم😩😩

چندروزه همش خارش سینه هاوشکم دارم بچهاچیکارکنم پمادم ندارم یه راهی پیشنهادبدین دارم دیوونه میشم:weary:پیشنهادحمومم ندین ک کثیف نیسم دوروزپیش حموم بودم:joy::expressionless:

1 Likes

دوروز پیششششش :slight_smile:

شاید غلظت خون داری ؟؟

من هوا سرد بشه پوستم بیشتر چرب میشه و زود زود باید حموم کنم. وگرنه خارش میگیرم

2 Likes

اره… زیادی حموم کردنم خوب نیس:grin:نمیدونم شایدعلتش همین باشه:thinking:البته من فقط خارش شکم وسینه هارودارم هیچ جای بدنم نمیخاره:neutral_face::grin:

1 Likes

من کمرم همش میخاره

1 Likes

من یروز درمیون حمومم یروزدیرشه قشنگ ازچهرم معلوم میشه حموم نرفتم:joy::joy:

1 Likes

من تابستونایه روزدرمیون میرم چون واقعانمیتونم تحمل کنم بوگندمو:joy::expressionless:ولی زمستونادوسه روزتوهفته میرم چون واقعاحموم زیادی خیلی بده

1 Likes

جدی چرابده
من چ تابستون چ زمستون یروز درمیون حمومم

1 Likes

چربی پوست ومیبره شوره میاره واین چیزا بزنی نت برات میاره

1 Likes

حالابحث من حموم کردن نیس خارش دارم:neutral_face::joy:

روغن بچه بزن بدن وقتی خشکه خارش میفته
دو روز پیش خوبه همچی دیرم نیس ک ب خارش بیفتی

1 Likes

ندارم :neutral_face::expressionless:الان ارومه ولی وقتی ب خارش میفته خیلی اذیت میکنه

من کل بدنم وقتی از حموم میام میخاره مخصوصا اگه صابون بزنم چون پوستمو خشک میکنه…لوسین میزنم خوب میشه
الرژی نداری؟؟دونه قرمزی چیزی نیست؟؟

1 Likes

نه والاهیچی نیس فقط خارش داره:confused:

1 Likes

از این لوسینای مال نیش حشرات اگه داری بزن دیگه ول میشه…از اینا که سرش شبیه توپه غلطکیه

1 Likes

ندارم… میدونی خارشش بعضی وقتاهس اذیت میکنه همیشگی نیس ولی وقتیم ب خارش میفته خیلی اذیت میکنه

1 Likes

دیگه راه حلی تو ذهنم نیس …بخارونش :joy::joy:

1 Likes

نههه سعی کن اصلا نخارونی چون بعد از چند روز همون قسمتا پر از لک میشه.

1 Likes

شاید ا ز لیفت باشه اول لیفتو با صابون بشور چون مرطوبه قارچ میگیره منم مثه تو بودم وماست بخور

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.