خارش در بارداری

سلام دوستان من ۲۴هفته باردارم از قبل هم عفونت وخارش داشتم همیشه دکتربهم کلوتریمازول میدادخوب میشدم اما برمی گشت الان در بارداری هم خارش دارم چکار کنم کلا قطع بشه برنگرده میترسم برم دکتر دارو بده چون دوسال دارو مصرف کردم تاباردار بشم بعدهم کروناگرفتم همش دکتر میرفتم دیگه ازدارو بدم میادیه راه خانگی که امتحان کردید و جواب داده بگیدممنونم ازتون

2 Likes

راحل خونگی خیلی پرخطره اصلا امتحان نکن
دائم شلواردامنی نخی یپوش تا عفونتت خوب نشده نزدیکی نداشته باش .ماست خوردن میگن براعفونت رحم خویه .وحتما برو دکتر

1 Likes

عزیزم لباس نخی بپوش ماست بخور میگن خوبه کمپرس اب سردم خوبه

وای دوساله همش کارم شده دکتر،همیشه ام داروهای تکراری میدن ،البته توبارداری برای خارش نرفتم دکتر ،ولی اینجور ک معلومه باید برم :face_with_head_bandage:

ممنون عزیزم از راهنماییت ،کمپرس اب سرد و نمیدونستم ولی وقتی بااب سرد میشورم بهتر میشه

1 Likes

حتی کمپرس اب سرد تو بارداری ممنوعه

1 Likes

ریسک نکن سر بچت .بازم دکتر برو

عه چراا

فدات اجی اره کمپرس اب سرد خیلی خوبه من اینارو از دکتر زنان پرسیدم برا ابجیم که حامله بود

خدا خیرت بده گلم :heart:

1 Likes

عزیزم سهل انگاری نکن عفونت واژن باعث زایمان زودرس میشه حتما برو درمانش کن

خودتو با سرکه سفید بشور
واسه عفونتت هم متخصص زنان زایمان برو داروهای متناسب با بارداریت واست تجویز میکنه عفونت واسه بارداری خطرناکه هم بچه وزن نمیگیره هم زایمان و سقط دور از جون از خطراتشه

زایمان زود رس :expressionless:نمیدونستم ،آخه این چن ساله خیلی راهم به دکتربود گفتم دیگه نرم ولی اینجور که معلومه باید برم ،ممنون از راهنماییت گلم :sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
ان‌شاالله ک زودتر خوب میشی

همون برم دکتر بهتره چون دوستمون گفت زایمان زود رس میاره ترسیدم یه وقت چیزیم نشه :pensive:

1 Likes

قربونت

1 Likes

شرت نپوش…بعد از هر دستشویی سشوار بگیر خشک کن…با آب و سرکه ی سفید پاتو بشور …ولی در کل باید دارو بخوری …خطرناکه واسه جنین پشت دل ننداز

در ضمن تا میتونیم آب بخوووور

قربون دستت حتما،

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.