خارج شدن منی بعد از نزدیکی

سلام دوستان . بعد از نزدیکی احساس میکنم همه اون منی خارج میشه. به نظرتون اونی که باید بره تو رحم میره؟؟ بالش هم‌زیر باسنم گذاشتم نمیدونم ولی…

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید بله میره

1 Likes

ممنون نیلوفر جون. یه سوال دیگه
اگه هر شب رابطه داشته باشیم اشکالی نداره؟؟؟

ن اشکال نداره‌ آب منی هم که خارج میشه بازم مشکلی پیش نمیاد چون چیزی که باید به رحم ات برس میره و بقیه اش بیرون میاد

ممنون عزیزم. برام دعا کن این ماه نتیجه بگیرم. انشالا شما هم بسلامتی زایمان کنی و گل دخترتو بغل بگیری

من خودم قبلا همین جور بودم احساس میکردم همه اش بیرون میومد زمانی که رفتم دکتر بهش گفتم میخواهم واسه زود باردار شدنم اومدم اونم بهم دارو داد دارویی که استفاده کردم بعدا که نزدیکی میکردم هیچی خارج نمی شد خداروشکر بعدشم زود باردارشدم تو همون برج

2 Likes

ممنونم فدات …ان شاالله گلم که خیلی زود خبر بارداری تون بشنوویم و خوشحال بشیم گلم زیر نظر دکتر هستی یا طبیعی اقدامی

آزمایشات قبل بارداری رو دادم زیر نظر دکتر. ولی فعلا طبیعی اقدامیم

خوب بسلامتی عزیزم

سلامت باشی عزیزم ممنون از شما. التماس دعا

1 Likes

عزیزم بهتره یک شب درمیون باشه چون هر،شب اسپرم رو ضعیف میکنه و کیفیتش میاد پایین

2 Likes

موقع نزدیکی بالشت زیر باسنت بزار،بعداز نزدیکی هم سعی کن تا ده دقیقه یا یه ربع پاهات بالا باشه،مثلا پاهات رو بزارش بالای تخت یا بزنش به دیوار که خسته نشی،درضمن هرشب ایرادی نداره ولی یک شب در میون بهتره،از لحاظ کیفیت اسپرم،،،،،،موقع نزدیکی هم فقط لذت ببر، فکر خودت رو اصلا درگیر بچه نکن،هرچی صلاح باشه همون میشه،انشاالله که باردار بشب

3 Likes

برای بالا رفتن احتمال بارداری توصیه میشه یک شب درمیون رابطه داشته باشید عزیزم

2 Likes

عزیزم نگران نباش،منم همینجوربودم کل منی میریخت بیرون همش غرمیزدم که چرتاینجورمیشه،آخه نه درحدچندقطره خییییلی میریخت هرچی که بود،ولی ربطی نداشت وعلکی به خودم استرس میدادم،سعی کن همینکه منی واردبدنت شدبالشت بزاری زیزباسنت وده دقیقه پاهات وبزنی بالا

2 Likes

خیلی خیلی از همه دوستان ممنونم. نکاتی که گفتید رو رعایت میکنم تشکر فراااوان. التماس دعا

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.