حیوان خانگی: سگ یا گربه؟

منم يه دونه عروسكشو دارم دقيقا جفت همينه :rofl::rofl:

4 Likes

من با جفتش مخالفم اصلا خوشم نمیاد

1 Likes

مرسی عزیزم ، اسمش کوبوک هست

3 Likes

من بین گربه و سگ
سگ رو ترجییح میدم البته به قول نیلوفر جون به شرطی ک ی خونه ویلایی بزرگ داشته باشی ک حیوون توی خونه ورود نکنه،،،،ب هر حال نماز میخونیم و جایز نیست

سگ حیوون وفاداریه ک میشه به راحتی تربیتش کرد و فرمانبرش کرد برای مواقع خطر
از طرفی سگ خیلی دلسوزه و تا پای جونش از صاحبش دفاع میکنه
سوم اینکه بیماری مشترکی بین سگ و انسان وجود نداره
در حالیکه گربه ناقل بیماریه برلی انسان و بیماری مشترک دارن توکسوپلاسما یکی از بیماریاشه ک برای زن باردار بشدت خطرناکه و حتی منجر ب سقط میشه و اگه سقط نشه ناهنجاری های جنین رو بوجود میاره

شوهر من مجردایاش سگ داشته البته در اصل برای برادرش بوده ولی مخارجش رو مینداخته گردن شوهر جان طفلی من :unamused::unamused:
من برای ازدواج باهاش شرط گذاشتم ک سگشو رد کنه چون برام غیر قابل قبولبود این قضیه
سگش یه سگ اصیل شناسنامه دار از نژاد “دوبرمن” بوده ک تربیت پذیر ترین نوع سگ رو شامل میشه
بعدها بم گفت وقتی بخاطر جواب مثبتت ردش کردم دو روز گریه کردم :cry:دلم شکست اما واقعا نمیتونم قبول کنم سگ داشته باشیم من خیلی مقیدم و ب هر حال تو ایران هنوز خیلی داشتن سگ وجهه خوبی نداره
اما مطمئنم اگه ان شاالله باغ بخریم داشتن یه سگ اصیل شناسنامه دار واجب میشه :blush:

3 Likes

ای جونم عشقم
داداشای دوقلو منم مجردایا عاشق مرغ و خروس بودن
آخرشم یکشون رفت مهندسی کشاورزی گرایش دامپروری و طیور خوند :grin:

2 Likes

وای مریم منم عاشق کاسکوام
میگم خیییلی متفاهمیم :smiley::smiley::smiley:

2 Likes

منم ترجیح میدم سگ داشته باشم از این سگ پشمالو کوچولوهااا
از گربه ها میترسم
یه مدتم یه توله سگ سه روزه که مادرش مرده بودو خونه پدرشوهرم نگهداری کردیم اسمشو گذاشتیم پوما اوایل تو خونه ازش مراقبت میکردیم بعد که بزرگ شد بردیمش تو حیاط ولی دوس نداشت اونجارو😂آخرشم مجبور شدن بدن به یه آقایی که ویلا داشت

2 Likes

آره خيلي :wink::wink:

2 Likes

من نسبت به گربه بی حسم و از سگم مث سگ میترسم :joy::joy::joy: فامیلامونم خیلی سگ کوچولو دارن باهاشون رفت و امد نمیکنم همش موهاشون میریزه ومیان سمتم وحشت میکنم:smirk:

3 Likes

سگ:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

سگ‌‌‌‌‌

1 Likes

اره موافقم
سگ

من اهل نگه داشتن حیوون خونگی نیستم علاقه هم ندارم حقیقت ولی سگ خیلی نازه:heart_eyes_cat:

سگ رو خیلی دوست دارم:heart_eyes: گربه ها خیلی فضول و موذی ان:unamused:

1 Likes

۱۰۰ درصد موافقم . سگ ها :heart_eyes: ک واقعا فرشته هایی هستن ک خدا اونا رو افریده تا ب ما انسانها خیلی چیزا رو یاد بدن . عاشقشونم فرشته های مهربون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

سگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

1 Likes

من با هیچ حیوون خونگی موافق نیستم چون نگهداریشون اطلاعات زیاد میخوادبهداشتشون غذاشون.

1 Likes

فقط پیشی :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs: من ۸ ساله دارم. از وقتی دو ماهش بود:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

اصلا نمیتونم تصور کنم ک ی سگ یا گربه رو تو خونه نگه دارم از هرجفتش متنفرم
تو حیاطمون ی گربه هس مادرشوهرم بهش غذا میده انقد لوسه ک دوس دارم بیرونش کنم ولی مادرشوهرم میگه گناه داره

1 Likes

من شخصا موافق نگهداری حیوان تو خانه نیستم
البته اگه خانه حیاط دار داشتم قطعا نظرم فرق میکرد و نگه میداشتم
هر دو تا را هم دوست دارم
ولی سگ و بیشتر
یکی از نزدیکانم سگ داره و من واقعا مثل بچه اون فرد دوستش دارم و حتی دلم براش تنگ میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.