حکم نزدیکی در شب های قدر ماه رمضان به منظور انعقاد نطفه

سلام خانما اگه کسی میدونه مشکلی داره یا نه جواب بده لطفا
من این ماه کلییی خرج کردم دکتر رفتم دارو خوردم سونورفتم امروزم امپول زدم دکتر گفته ازامشب سه شب پشت هم نزدیکی داشته باش حالا من امروز نگاه کردم دیدم شب قدره امشب حالا چیکارکنم؟:sob::sob::sob::sob:

چشاتونو ببندین روتونو بکنین اونور فقد ب قصد بچه اقدام کنین:grin::grin::grin::joy:

3 Likes

به نظرم سعی کن شب 21م نزدیکی نکنین چون حرمتش خیلی بالاس. از نظر شرعی حرام نیست بعضی مراجع مکروه اعلام کردن ولی خب چون داری میگی شرایطتون خاصه و کلی خرج کردین چاره ای نیس دیگ

1 Likes

به نظر من گناه نیس تو چاره ای نداره خدا هم میدونه که تو صرفا فقط و فقط برای بچه این کارو میکنی به نظرم امشب و فردا و پس فردا نزدیکی کن ۲۱ رو انجام ندین اسپرم هم ۵.۶ روز زندس دوباره ۲۲ ام نزدیکی کنین

2 Likes

اصلش میشه ۲۱ :confounded::confounded::confounded::confounded:چون تخمک۱۲تا۳۶ساعت بعدامپول ازاد میشه

خب همین ازامشب تاسه شب گفته داشته باشین…امشب مگه نه بیستمه؟

روز اقدام کنین شب گناهه:joy::joy::joy:

1 Likes

ب نیت بچه اقدام کنید ، خدا خودشم راضیه😊

1 Likes

خب همین دیگه نیت بچه س اونم مجبورم چون کلی دارو خوردم وخرج کردم

1 Likes

:joy::joy::joy::weary::joy::joy:

باشه حتما :joy::joy::joy:

1 Likes

بعد ازشبهاي قدر ميشه خو :see_no_evil:

1 Likes

دیگه اونموقع برا من فایده نداره من الان امپول زدم تواین دوروز تخمکم ازاد میشه

بايد قبل رفتنتون ب دکتر فکر شبهايقدر رو ميکردين :neutral_face:

2 Likes

جواب آخوندا چيه بچه ها :smiley:

فکرنکنم اشکالي داشته باشه…

چون آمپول زدين مجبورين ديگه

1 Likes

خسته نباشی واقعا…من ازاون ماه کجا به فکرم برسه که تخمک گذاریم میشه شب قدر…تازه معلوم نبوداصلا سایز تخمکم بره بالا که ازادبشه

نه امشب شب هجدهم هس امشب هفدهم هس

زری جان منم دقیق همین قضیه پیش پام افتاده تازه من رفتم ای وی اف حالا موندم شنبه باید برم دکتر ببینم کی باید تخمک کشی انجام بدم البته ما نزدیکی نیست ولی واسه همسرم نمیدونم چکار کنم که باید خودش نمونه بگیر میگم یهو تو نطفه تاثیر بد نذاره :pensive:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.