حلالــــــــیت

سلام به تک تک خواهرای خوشگل و گلم
ی چندروزه فکرم درگیره .با برخی جوابهای کامنتم احساس میکنم موجب ناراحتی دیگرون میشم خواستم از همینجا حلالیت بطلبم و بهتون بگم اگر حرفی میزنم یااحساس میکنید لحنم تنده فقط و فقط بخاطر اینکه واقعا دلم میسوزه دلم نمیخواد کسی تجربه بدی براش پیش بیاد و بیشترم بخاطر این هست که اکثرتون سنتون کمه و تجربه ندارید و گاهی تصمیماتی میگیرید که به ضرر خودتون و کوچولوتونه.میدونم زیادی حساس بودنم درست نیست اما واقعا دست خودم نیست چندبارم خواستم جواب سوالات رو ندم اما پیش خودم فکر کردم اگر راهنمایی نکنم خودم مسئولم و فردا خدا ازم بازخواست میکنه توکخ میتونستی با حرفت شخص رو،از گناهی منصرف کنی چرا نکردی…
بازهم از همتون عڋرخواهی میکنم و از خدا میخوام نگهدار تک تک شما خواهرای خوشگلم و کوچولوهاتون باشه سعی میکنم کمتر سر بزنم تا باعث ناراحتی کسی نشم

16 Likes

وااااااا
اسما این چه حرفیه

1 Likes

خودت میگی از سن کمه شاید
پس تو دیگه چرا بچه بازی درمیاری
منم خیلی چیزا میگم شاید مورد پسند بقیه نباشه
تازه نصف بیشترشون رو هم نمی گم :joy::joy:
اما نمی زارم برم که
اینجا ماله بابای من یا ماله بابای تو نیست که
یه محیط عمومی هست
که منم جیگرشم
همین :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

5 Likes

اسماجون شماتاج سرید این حرف ونزنید

2 Likes

آی قربون جیگرمون

1 Likes

خدانکنه آرزو جونم
خوبی ؟ روبه راهی ؟!؟

1 Likes

واااااه
دیر اومدی نخواه زود بری :joy::joy::joy:
کجا بری

4 Likes

وا اسماااا خانم از شما بعید بود این حرف .بخدااااا اگه بزارم بری کجا خانم مگه دست خودته
هرکی هرچی میخاد بگه
:triumph::triumph::triumph:
نروووووو :sob::sob::sob:اسما نرووووو
تو بری این گروه ازهم میپاشه نرووووو

3 Likes

ننه…قربون اسمای مهربون و خوش قلب مون … من یکی که خیلی از راهنماییات استفاده بردم… بعدشم بیخود…:triumph: کمتر سر بزنم چیه؟ ما اینجا مثل خانواده می مونی… همه از هم ناراحت هم بشن زود فراموش می کننن…کسی اینجا بد کس دیگه ای رو نمیخاد… همه دارن بهم کمک می کنن و راهنمایی میدن…

2 Likes

نرووووووووووو
توهم نمی تونی مثل من دووم بیاری نرررررررروووووووووووو

3 Likes

نرو نرو اگه بری جات خالیه…
بمون بمون یک شب مهتابیه…

3 Likes

رب النوع اعتماد به نفس در یونان باستان رابیه … :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

تازه گفتی من خبر خوشحالی بدم می خوای برقصی این وسط حالا دبه کردی ؟؟؟؟

همه با هم

اسما باید برقصه
از کسی هم نترسه :dancer::dancer::dancer::dancer:

4 Likes

کتک می خوری اخر

زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد می شی

من میدونم

2 Likes

ینی تو میخای منو بزنی؟؟؟؟ به قول مهشید کودک آزاری؟ :joy::joy::joy:
بیا بغلم عشقم…:hugs: تو جیگر مامی گپ که سهله جیگر خود خودمی…

1 Likes

واای عزیزم این حرفها چیه کجا میخوای بری ؟؟مگه دست خودته :stuck_out_tongue_winking_eye:شاید یکی که تازه بیاد مامی گپ این فکرو کنه ولی بعدش متوجه اخلاق خوبو قلب مهربونت میشه

4 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
منو این همه خوشبختی مهاله مهاله مهاااااااااااااااله :dancer::dancer::dancer:

1 Likes

نرووووووواسما نروووووو:cry::cry::cry::cry::cry:

1 Likes

اینکه توقع داشته باشی همه ازت رضایت داشته باشن یه چیزمحاله اسماجان،هرجوریم ک باشی هرچقدم خوب بازیه سریاهستن ک ازت خوششون نیادبیخیال باش عزیزم خوبی توبه ماثابت شده اس :heart::heart::heart::heart::heart:

4 Likes

اسما جون ما کلی ازت تجربه و کمک میگیریم کجا میخوای بری؟ اصلا هم کسی ناراحت نمیشه
بمووون پیشمووون :blush::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.