حضانت دختر ۸ سالم

سلام‌ خانمها‌. من عضو جدید مامی گپ هستم. ۴ ساله جدا شدم یه دختر ۸ ساله دارم که با پدرشه. توو این ۴ سال خیلی اذیت شدم نه میتونم ببینمش نه صداش رو بشنوم نه میتونم برم مدرسش. میخوام حضانتش رو بگیرم. خونوادم میگن ازدواج کن. مسئولیت بچه خیلی سخته و نمیتونی ولی من خسته شدم از تنهایی میخوام خودم بزرگش کنم خواهشا کسیایی که مثل منن لطفا جوابمو بدن. ممنون میشم

4 Likes

ازدواج کن،اونم بزرگ شه میاد پیشت

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
چرا اجازه نمیدن ببینیدش؟

1 Likes

تا جایی که من میدونم هفته ای یک بار می تونه بیاد پیش شما باشه

5 Likes

عزیزم دوست من طلاق گرفت بچشو اورد پیش خودش شوهرش هفته ای یکبار میبردش ولی اخرش دختره ازدواج کرد بچه رو داد شوهر ولی چون شوهر نمیتونست بچه رو نگهداره بابای دختره حضانت بچه رو گرفت براخودش اخه دختره داداش نداره پدرش یعنی پدر برااین بردش پیش خودش دخترم الان ازدواج کرده ی دختر داره

1 Likes

ممنونم عزیزم. از بس پر عقده و کینس. میخواد با بچه تلافی کنه. مچشو با منشیش گرفتم مدرک و سندم داشتم همش انکار میکرد میگفت توهم داری یکی دو بار بهش فرصت دادم بخاطر بچم و زندگیم ولی نشد. طلاقم نمیداد مهرم و همچیم رو بخشیدم. اون سال توو شرایط روحی بدی بودم بعدش فهمیدم که چه کار اشتباهی کردم که مهرمو قبل طلاق بخشیده بودم. الانم با منشیشه ۶ ماه پیش گفت بیا حضانتش رو میدم ولی شرایط مالیم خوب نبود و خونوادمم نمیذارن

2 Likes

قصد ازدواج ندارم

1 Likes

اون الان ورشکست شده. شرایط نگهداری بچه رو نداره.

1 Likes

هر بار با مامور میرم.هیچ اتفاقی نمیفته. میگه پدرشه. حضانتش رو بگیر و بعد تو اونو اذیت کن. پیش وکیل رفتم میگه بچت رو بگیر پیش مشاور رفتم میگه بگیرش ولی خوحوادم کاملا مخالفند

1 Likes

رویا چند سالته

1 Likes

۳۵ سالمه

1 Likes

عزیزم شما حتما یه خانم بالغ هستید
اگر تصمیمتون برای نگهداری دخترتون جدی هست دیگه نباید تکیه به حرف خانوادتون ک مخالف هستن داشته باشید

الان ک قصد ازدواج ندارید ولی حتی اگر بعدا بخواید ازدواج کنید مثل خیلی از خانمهای دیگه میتونید با همین شرایط ک یه دختر دارید ازدواج کنید

5 Likes

اخه با ازدواجم با این اقا از همون اول مخالف بودن. مهرمو قبل طلاق نمیدونسن که بخشیدم. توو این ۴ سال خیلی اذیت شدم و رسیدم به حرفشون که کاش گوش میدادم. میترسم باز گوش ندم و پشیمون بشم. از خونوادمم دورم از همون اول رو پای خودم ایستادم خودم خرج خودمو دادم. کارمم فرهنگیه. پدرم یه رحمت خدا رفتند یه مقداری از حقوق پدرم برام واریز میشه ماهی ۱ و نیم هم حقوق دارم. میخوام بدونم با این حقوق و درامد میتونم یا نه

2 Likes

خدا پدرتون رو بیامرزه
خانوادتون حتما صلاح شمارو میخوان و احتمالا نظرشون اینه ک اگر بچه پیش شما نباشه شانس ازدواج بیشتری دارید ولی بنظر من شما الان به تنهایی میتونید تصمیم عاقلانه بگیرید
وقتی حقوق دارید چرا که نه
همین ک شغل دارید و خودتون دارید خرج خودتون درمیارید حتما میشه
بنظر من که بچه بیشتر از هرچیزی به مادر احتیاج داره خصوصا دختر بچه

الان پدرش ازدواج کرده با اون منشی؟

3 Likes

اولا اینکه زمانی که جدا شدی میتونستی تا نه سالگی بدای دختر و پانزده سالگی برای پسر حضانت بگیری که نگرفتی.
دوما میتونستی هفته ای بیستو چهارساعت حق ملاقات بگیری که نگرفتی.یعنی بیستو چهارساعت پیشت باشه.
الان هم نمیتونی کاری بکنی.
حق حضانت حق قانونی پدره.و دولت فقط به شرطی که که پدر صلاحت نداشته باشه و جد پدری هم نتونه ا، پس حضانت بر بیاد اونو به تو میده.یعنی بعد از پدر حق حضانت با جد پدریه.
تازه بعد از اون هم به شرطی بهت میدنش که خودت صلاحیت داشته باشی.محل زندگی منبع درآمد سلامت پزشکی و و و.
تنها راهش اینه که صبر کنی به سن قانونی برسه تا دولت به خوش حق انتخاب بده با پدرش زندگی کنه یا مادرش.
فعلا برو بابت ممانعت پدر از ملاقات شکایت کن.کار دیگه ای نمیتونی بکنی.

3 Likes

شوهر سابقش خودش بخواد حضانت رو بده چی؟

1 Likes

عمرا نمیده.از لج نمیده.

1 Likes

بالاتر گفته میخواسته بده ولی خودش بخاطر وضع مالی نرفته بگیره

1 Likes

عزیزم شما باید درخواست ملاقات با فرزند بدید. رای دادگاه رو ببرید کلانتری اونا زنگ میزن بهش که بچه رو بیاره و طبق رای دادگاه که میتونه چن ساعت و چن روز باشه بنا به خواسته شما بچه رو بهتون تحویل بده. اگر نیاره شما صورتجلسه کلانتری میبرید پیش قاضی که اگر چند بار بشه و دستور قاضی رو پشت گوش بندازه بنا بر صلاحدید قاضی براش حکمی تعیین میشه و در بعضی موارد حضانت بچه رو میگیرن از‌ش

5 Likes

خب شوهرش دنبال اڋیت کردن بودنه.
اون موقع چون دستش خالی بوده گفته ببر تا بخاطر وضع مالی بهش فشار بیاد.الان که وضع مالیش درست شده به بهانه دیگه نمیده.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.