حس ششم میگه یه بچه پسر با موی بور و چشم رنگی

سلام خیلی وقته یع حس ششمی به من میگه من یه روز یه بچه پسر با موی بور و چشم رنگی دارم .جالبه خواهرشوهرم سر دخترش حامله بود همش میگفت چشماش رنگی شبیه باباشه بچه به دنیا اومد چشم رنگی مثل باباش اصلا مو نمیزنه.حالا جدا از خنده کسی اینطوری بود؟؟:sweat_smile:

نه والا همیشه حس ششم بنده رو ضایع کرده به خاطر همین برعکسش فکر میکنم تا درست از آب دربیاد :zipper_mouth_face:

2 Likes

خخخخخخخخ آره والا اونم بعضی وقتا دقیقا وقتی که انتظارشو نداری

فک کردن خیلی تاثیر میذاره رو ژنتیک شما خاستید نزدیکی کنید ب همین موارد فک کن احتمال داره بچه بورو چشم رنگی بشه

1 Likes

من چشام سبز و بورم.شوهرم سبزس ولی چشای خیلی روشنی داره به نظرتون چشای بچم رنگی میشه؟؟ اخه پدرم و بردارمم سبزن و پدربزرگ و عموم هم سبزن

1 Likes

من حس ششم میگفت که دختردار میشم خودم هم دیگه مطمئن بودم که دختر دارم ولی پسر دار شدن .البته برام فرقی نداره دختر و پسر هر دو رو دوست دارم .ولی حس ششم اون رو میگفت که برعکس شد :sweat_smile:

1 Likes

اتفاقا خواهر شوهرم ،شوهرش چشماش رنگی بود سبز بود دومین بچشون چشم رنگی شد چون پدرشوهرمم چشم رنگی هستش مادرشوهرم میگه احتمالش هست بچه ما ژن چشم رنگی شدن داره من که خیلی دوست دارم

من مامانم چشماش آبیه ما هم ترکیب چشم قهوه ای و آبی شدم عسلی :slightly_smiling_face: .حالا عسلی و قهوه ای دیگه نمیدونم چی از آب در بیاد ولی همونم قهوه ای میشه چون ژن غالب

1 Likes

من میخوام تخم مرغ دو زرده مصرف کنم میخوام ببینم حقیقت داره اگر کسی مصرف کنه جنین چشماش رنگی میشه کسی بوده نتیجه گرفته باشه؟؟

فکر نمیکنم ژنی که رنگش پررنگ تر باشه ژن غالب محسوب میشه در مواقع خاص چشم رنگ روشن در مییاد

1 Likes

منم شنیدم:blush::blush::slight_smile::slight_smile:

حالاازکجامیخوای تخم مرغ دوزرده گیربیاری ؟؟؟؟

منم خیلی شنیدم تخم دوزرده با عرق رازیانه تاثیر داره .بخور اگ چشم رنگی شد ب منم بگو

توی فروشگاه میفروشن

اوووووو کو تا 8ماه

حتی یکی میگفت تو یکی از سایت ها خورده بود چشم بچش یه رنگ طوسی خاصی داشته

تا آخر موند اون رنگ؟
بچه های ما تا 3 ماهگی چشمهاشون طوسیه، بعد کم کم قهوه ای عسلی میشه.
رنگ چشم میگن غالب و مغلوب داره. تیره تر غالبه به روشنتر.

2 Likes

تو چند ماهگی باید خورد :sweat_smile:

من خودم و شوهرم چشمامون قهوهایی تیره است ولی بابا بزرگم و وعموهام چشماشون رنگیه یعنی احتمال داره از بابا بزرگم چیزی بهش ارث برسه مثل چشم رنگی :stuck_out_tongue:

1 Likes

خیییلی کم احتمال داره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.