حس ششم قوی هر کی داره بیاد!

باشه عزیزم بعد ازش میپرسم

2 Likes

ممنون

1 Likes

گلم میشه برای منم بپرسی لطفا؟

1 Likes

@u1341306۵
عزیزم میتونی احساست رو درباره آینده ام بگی؟
لطفا هرچی حس میکنی بگو :green_heart::seedling:

عزیزم بعدمیپرسم

1 Likes

سن ۳۵سفید تپل قد ۱۵۷وهفت سال زندگی مشترک تخمدان سالم پریود منظم .لوله هرد و کیپ .سه بار رفته واسه درمان ولی پیگیرنشده .شوهرش سالمه.ایشالا برج یازده پسر …باید حتما پیگیربشه واسه لوله هاشوتا چهل روز عروز سوره یاسین واقعه ودعای عهد بخونه هدیه کنه ب حضرت فاطمه و حضرت علی ومادرامام زمان التماس دعا

1 Likes

مرسی عزیزم
بعد لطفا حتما بهم بگو
یادت نره گلی:heart:

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

درست گفت؟

1 Likes

@u1033173 ی خانم هیکلی وبلند قد صاحب ی دختر پنج سال.لیساتس علمی کاربردی یا شیمی .دوستدارع دارو سازی و.سن ۲۹وشوهر ۳۱نترس شوهرت دوست داره .نگران نباش.شغل شوهر آزاد .ولی تو فروشگاه هست مواد غذایی …خونه ندارید ولی سال ۱۴۰۲برج پنج می‌خرید درسته آپارتمان دوست نداری ولی خوبه ۹۸متره .دخترت سنت چپ لبش تپخال میزنع فصل سرد بهش روغن کرچک بزن ولی هم زیاد بخوره حداقل ۶لیوان .دخترت ماشالا تپل.شبیه خودته ولی سبزس.وماشینتون مشکی پراید .دوستداری پیشرفت شغلی واسه همسرت میشه نترس دوست داری تو شرکت گاز داخل بشه .منتظری میشه حتما فقط چهل روز سوره واقعه بخون .ب نیت امام علی .ودورکعت نماز واسه مادر امام زمان .از برج دوازده پیشنهاد همون شغل میشه وبرج یک می‌ره سر کار.بچه دوم هم دختره…

بعدم گفت شوهرت لیسانس حسابداری

1 Likes

ازمن جواب نداد

1 Likes

چیو؟

1 Likes

اینکه تاریخ پریودم که اشتب شد ولی تاریخ حاملگی رو تمرکز کرده یانه

1 Likes

پرسیدم جواب نداد…بعد باز میپرسم

2 Likes

باشه 🥲

1 Likes

بچها اینایی که شهرزادجون گفتن درست در اومده واسشون؟

مرسی عزیزم دلم :heart:
ولی گلی من که مجردم…:grinning_face_with_smiling_eyes:
هیچ کدومش درست نبود:frowning:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes

همشو نه ولی بعضی هاشو درست گفت .من شوهرم کم تحرکی داره خودم عکس رنگی رفتم مشکلی ندارم

1 Likes

چی بپرسم؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.