حساس شدم تازگی، لجبازی میکنم

همش حساسم به شوهرم گیر میدم حس میکنم بهم اهمیت نمیده‌خیلی حرص میخورم عصبی میشم بعدشم بغضم میگیره.من خیلی دوستش دارم اونم دوستم داره اما سر چیزای کوچیک لجبازی میکنم

2 Likes

مردها حوصله غرغرهای مارو ندارن وقتی هم زیاد بشه دیگه اهمیت نمیدن

1 Likes

دقیقا درسته.دیشب حالم بدشد منو برد بیمارستان الانم کمرم خیلی درد میکنه نمیدونم چرا.من وقتی ناراحت بشم یا گریه‌کنم سریع حالم بد میشه از هوش میرم

سلام عزیزم شما در دوران اقدام برای بارداری هستید احتمالا به خاطر استرس و فشاری که تحمل می کنید دچار این حالت شدین. باید سعی کنید استرس رو از خودتون دور کنید فکر های منفی نکنید، ورزش کنید، برای شادی و تفریح وقت بذارین. یک رژیم غذایی مناسب و خواب کافی داشته باشین. امیدوارم موفق و پیروز باشید.

1 Likes

سلام عزیزم .خودمم همین حسو دارم .استراحت میکنم رژیم غذاییمم خوبه.ولی مشکلم اینه بیشتر اوقات خونه تنهام و هیچکدوم از خانوادم ازم نزدیک‌نیست‌.زیادم به همسرم گیرمیدم .همش اعصاب اونو خودمو خورد میکنم

سلام خانمی سعی کنید به کلاسای مختلف مورد علاقتون یا باشگاه برید فعالیت خودتون بالا ببرید و بیش‌تر ساعت‌های روز به خودتون و نیازهاتون توجه کنید از طرفی خوردن ترشی و غذاهای با طبع سرد فسا فودهارو حذف کنید بجاش خرما و مواد غذایی با طبع گرم بخورید عصبانیتتون خود ب خود برطرف میشه و آروم میشید.

از این تنهایی و فرصتی که دارید می تونید نهایت استفاده رو بکنید. برنامه های آموزشی ببینید هر چیزی که دوست دارید مثل آشپزی، خیاطی، رقص و … کتاب بخونید، درباره فرزندپروری مطالعه کنید فیلم های آموزشی ببینید. با دوستان تون برید پارک یا باشگاه. شما باید خودتون رو برای مادر شدن آماده کنید پس این فرصت رو از دست ندید. فرزند شما در آینده به یک مادر شاد و با تجربه و آگاه نیاز داره.

1 Likes

خیلی ممنون از راهنماییتون.باشگاه نمیتونم تو ماه های اول بارداری برم.جایی که هستم رفیقو دوستی نزدیکم‌نیست اکثر چیز هایی که باید راجب بچه داری بدونم رو هم بلدم تجربه داشتم خواهرزادمو اکثرا من نگهداشتم .

ولی بازم از راهنماییتون استفاده میکنم و بیشتر سر خودمو گرم میکنم

خواهش می کنم عزیزم انشالا موفق و پیروز باشید.

تشکر خانومی خیلی ممنونم

به مدت ۳روز اجباری از همسرم دورم .خیلی دلم براش تنگ میشه اصلا نمیخوام ازش دوربشم.برای یه کاری باید میرفتیم اما نشد مرخصی نداشت منم مجبورم بجاش برم کارا رو انجام بدم .

سلام، اینکه طبیعیه گلم. مشکلت چیه؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.