حساسیت یا آلرژي و دفع خون

سلام سلام دوستان من چند ماهي نبودم
درگير پسرم بودم هم ميخوام بهتون اطلاعات بدم هم كمك ميخوام ازتون! پسرم تا يكسال نبايد أنواع گوشت قرمز، شير و لبنيات، كنسرو، افزودني ها ، رب صنعتي، شكلات، و … خيلي چيزاي ديگه رو بخوره
حالا چي بپزم!؟؟ از كجا فهميدم!؟ پسرم لخته خون دفع ميكرد دكتر ازمايش نوشت فهميديم خون مخفي هم دفع ميكنه، كولونوسكوپي كرديم ديدن تو روده هاش دونه زده دونه هارو نمونه گرفتن دادن پاتولوژي جوابش شد حساسيت! رفتيم مطب دكتر موحدي بعد تست پوستي ليست بالا رو داد ! پسرم دوسال و هفت ماهشه

سلام عزیزم…من تجربه ی پسر خواهرشوهرمو بهت میگن هرچند همونطور ک گفتی با ازمایش مشخص میشه چی بخوره و چی نخوره…این پسر ما هم حساسیت شدید داشت حتی کارش به ای سیو کشید زیر نظر دکتره کم مونده یکسالش بشه…دکتر بهش پرک کینویا گفته که خوبه براش با هویج و سیب زمینی مثل سوپ درست میکنه میده بهش…سیب و گلابی پخته شده بهش گفتن …کدو حلوایی هم میتونه پوره شده بخوره …هر ماه میره پیش دکتر یه چیزی به غذاش اضافه میکنه…ولی شما باید از دکتر بپرسید یا خیلی کم امتحانی بهش بدید ببینید ضرر نمیکنه …ایشالا ک خوب میشن

2 Likes

مرسي عزيزم ممنونم اخ اخ ايسيو ؟ چقدر سخت الهي

اره دور از جون پسر نازت باشه…الان خداروشکر حالش خوبه …ولی واقعا روزای سختی بود خدا به مادرش رحم کرد…البته اینم بگم شیر خشک میخوره و همین ک شیر بهش نساخته بود حالشو بدتر کرده بود

1 Likes

ممنونم عزيزم

1 Likes

قربانت

1 Likes

عزیزم انشاءالله که بزودی مشکل پسرت حل بشه
به نظر من پیش یه دکتر طب سنتی حاذق هم ببریدش
بعضی وقتا مزاج فرد که شناسایی میشه مشکلش حل میشه.نمیشه که این همه مواد غذایی رو نتونه بخوره

1 Likes

ممنونم عزيزم منم فكر ميكردم به اين موضوع ممنونم از نظرتون حتما

خواهش می کنم

1 Likes

دکتر موسوی موحدی؟

عزیزم همه اینا رو من خودم نباید بخورم دختر منم حساسیت داره
خداروشکر زود فهمیدم ان شا الله تا شش ماهگی رفع میشه
لبنیات و گوشت گوسفندی میتونی استفاده کنی اما گاوی ممنوعه

2 Likes

نه دكتر مسعود موحدي مطبش تو سعادت آباده

نه بمن گفته حتي گوشت گوسفندم حساسيت داره تست گرفت از پسرم

دختر من جساسیت به پروتئین گاوی حساسیت داره

1 Likes

چطورفهمیدین که بچه هاتون حساسیت دارن؟؟

1 Likes

اوناییکه حساسیت دارن اکثرا شیر بالا میارن …یا اگر مواد غذایی حساس باشن دور لبهاشون و پشتشون جوشهای ریز میزنه و قرمز میشه که شدیدترش اسهال و تب و بی اشتهایی دارن

1 Likes

آخی چقدبد

وقتی لبنیات مصرف میکنم تو مدفوعش خون دیدم
عکسشو دارم میخوای ببینی؟ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

پسر من تا دوماه پيش ك ديدم رو مدفوعش لخته خونه هيچ علامتي نداشت سنشم دو سال و نيمه

دوست عزیز نگران نباش، تا چندماه رعایت کن ان شاء الله خوب میشه، پسر خواهرم و پسربرادرشوهرم این مشکل رو داشتن، الان خوبه خوووبن.
خودتم باید رعایت کنی،

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.