حسادت دوستم

بنام خدا اولین تاپیک خاله زنکی رو شروع میکنیم ایشاالله که تاپیک پربرکتی باشه :joy::heart_eyes::joy:
من خیلی با خانواده همکلاسیم (پسره دوستیم باهم به قصد ازدواج ) راحتم
با مامانش یه عالمه چت و مکالمه تلفنی و تو همه مهمونیا و دورهمیا هستم و کلا خیلی با خانوادش اوکیم

حالا یه دوست دارم که امروز اون رفته کلی التماس دوست پسرش کرده که توروخدا بزار من بهشون زنگ بزنم و توروخدا شماره مامانت رو بده من بهش پیام بدم
پسره هم هی گفته بود نه این چه کاریه خانواده من دوست ندارن اصلا این تیپی نیستن این هی التماس اخرم پسره شماره نداد بعدم اسکرین شاتاش رو گرفته واسه من میفرسته :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: من جای اون اب شدم از خجالت :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:
حالا اگه بگمم که اینجوری نگو اصلا چه دلیلی داره ارتباط بگیری باهاشون ۴ تا ایش و ویش و چشم غره تحویل ادم میده:joy::joy::joy:

4 Likes

بنظرم لازم نیست ما همه رو راهنمایی کنیم
آدما گاهی لازمه زمین بخورن تا راه رفتن یاد بگیرن

1 Likes

خخخخخخ

کاش بیان بقیه هم
اگه میشناسی
و یادته بقیه رو تگ کن اینجا

عکس پیام بازیشو با کی فرستاده برات :thinking:

دوستم با دوست پسرش چت کرده التماس کرده که توروخدا بزار با خانوادت ارتباط داشته باشم

از این چتشون اسکرین گرفت فرستاد برای من

:joy::joy::joy::woman_facepalming: عجبا از نتیجه نگرفتنش عکس فرستاده

فازشو نفهمیدم منم والا
اتفاقا از این ادما هم هست که هیچی بروز نمیده و میخواد وانمود کنه همه چی گل و بلبله :joy::joy::joy::joy:
فکر کنم خیلی بهش زور اومده

اسکرینو بزار

یکی دو جا پسره لفظ بی تربیتی اومده

چقد بی ادب بوده پسره

شاید حسودیش شده که تو راحتی با اونا

اه متنفرم ازش
قیافه و قد و هیکلم نداره

اره دیگه
یه روز قبلش اومده بود خونمون
مامان دوست پسرم زنگ زد بهم
بعد گفت ۱ روز باهات حرف نزنم انگار یه چیزی گم کردم
دوستمم شنید
فرداش به دوست پسرش گیر داد شماره مامانتو بده:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

سلام عزیزم :heartpulse:
مهربونم عنوانو کوتاه کنین که صبح نیلوفر جون تصحیح نکنن :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

اوه عزیزم
چطوری میشه کوتاه کرد ؟

1 Likes

سه نقطه کنار پست اولو بزنین روی اون مداد بزنین تصحیح کنین
اگر نتونستین من می تونم براتون تصحیح کنم :heartpulse::heartpulse::heartpulse:

1 Likes

درست شد عزیزم❤

1 Likes

مرسی گلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.