حسادت افسردگی .....

خانوما یعنی ازنظرتون من مشگلی دارم شوهرم ازبس ازم فاصله میگیره حتی یه سلام کردن بهم رو عار میدونه محبت کردن که ازنظرش گناهه اما وقتی مادرش میاد جاشو پهن میکنه بغل اون انگار ماادم نیسیم منم حالم ازاین کاراش بهم میخوره دلم نمیخاد حسودی کنم اخه اون مادرشه ولی نمیدونم چرا حسودی میکنم ناراحت میشم افسردگی گرفتم برای این کاراش شبانه روز گریه میکنم یعنی حق داره انقد احترام به اون بزاره ولی حرفای من و هیچی خودش حساب نکنه

6 Likes

از اول همینطوری بود؟

نه از اول میگفت هیچ کس وندارم خانوادم فلانن بصارن فقط تویی یه جورایی گولم زد الان یه کاری کرده من به مادرشم حسادت میکنم متنفرم دیگه ازش۰:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

خب چرا رابطتون اینقدر سرده؟ حتما علتی داره
الان مشکل محبت کردنش به مادرش نیست
مشکا اینه که چرا شما باهم خوب نیستین
شایدداز چیزی ناراحته

1 Likes

بحثه یه روز دوروز نیست الان ازوقتی دخترم دنیااومده کلن هیچی دیگه مثل قبل نشد هیچ احترامی برام قائل نیست چندبار بهش گغتم بیا جدابشیم دیگه خسته شدم واقعا ازنمک نشناسی هاش خسته شدم از غروب دست تنها بایچه شیر خوار پختم شستم یه تشکر ازم نکردن خودشو مادرش خوردن خوابیدن همینه که ناراحتم چرا اخه مگه من نوکرم

3 Likes

ای بابا چه بد رفتاری میکنه
یعنی از اول مشکل داشتین یا بعد بچه اینطوری شد؟

2 Likes

متاسفانه بعد بچه اون رو شو بهم نشون داد رابطه مون که هیچی صفر شده نمیدونم چی شده مثل همیشه بود دعواهاموون بحثامون میتونم حق رو به خودم بدم که قرص متادون مصرف میکنه هزار کوفت ومن کمکش کردم اماادم نیست

2 Likes

عزیزم خ سخته من شوهرم با اینکه محبت میکنه بهم اما باز حسادت دارم نسبت بهش خ طبیعی ولی رفتار شوهرت خ بده بهش بگو احتیاج ب محبت داری اگه تو بهم محبت نکنی مشکل دار میشیم

1 Likes

بخدا چندوقته نسبت به مردا توجه نشون میدم مبدوونم درست نیست اما خسته شدم من جوونم تازه ۲۳ سالمه رابطه که نداریم محبتی حرفی کلمه ای انتظار شنیدشو الان ازیکی دیگه دارم پیدا میکنم اصلادوس ندارم درحق بچم ظلم کنم اما بخدا دیگه حالم ازش داره بهم میخوره مرد نیست که برگه چغندره 🥲🥲🥲🥲:expressionless::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

خیر.رفتارشون نرمال نیست

خب عزیزم نباید که خودتون رو از چاله بندازید چاه،با وارد کردن نفر سوم در زندگی فقط مشکلاتتون پیچیده تر میشه،باید مشکل رو حل کنید

همچین کاری نمیکنم ولی ازهمه راه ها وارد شدم مشگلمون حل نشده مشاوره هم نمیاد خودم به تنهایی رفتم هیچی به هیچی

مشاور اگر خوب باشه بالاخره می‌تونه تا حدی کمک کنه

منم حال تورو دارم:pensive::pensive:
بااین تفاوت که طرف مامانش نیس برادرزاده اشه…
منم کلی باهاش دعوا کردم
گفتم انشالا بمیره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.