حرکت ڪُند اسپرم

سلام دوستان گلم همسرم ازمایش اسپرم داده بهش گفتن همه چی خوبه فقط حرکت اسپرم کند هستـ. بعدش بهش گقتن دوباره باید ازمایش بده.
علت کند شدن اسپرم چیه و چکار باید کرد برای درمانش؟؟ چرا باید دوباره ازمایش بده؟ میگم شاید دیر رو اسپرم ازمایش رو انجام دادن که جوابش مشکوک شده که باید دوباره انجام بده؟
کسی بوده همسرش حرکت اسپرمش کند باشه با چی خوب شد اگر باید دارو بخوره چقدر طول میکشه تا بارداری صورت بگیره و مدت خوردن دارو میشه اقدام کرد
@khojasteh
@hakimi

دوستـــــــــان کسی نیست جواب بده.استرس گرفتم نمیدونم چکار کنم

من شنیدم عرق کاسنی روزی نصف فنجان اسپرمو قوی میکنه
زیاد اطلاعی در مورد کندی حرکت اسپرم ندارم

1 Likes

عزیزم اسما جان ویتامین e برای همسرت بگیر همسر دختر خاله من مشکل داشت سه ماه مصرف کرد خوب شد

1 Likes

من داداشم اسپرمش هم ضعيف بود هم حركت كند داشت عطارى بهش خرنوب داده بود جوشندشو تا يه ماه استفاده كرد البته بايد مرتب استفاده كنه
دركنارشم قرص ويتامين اى ميخورد خيلي تاثير داشت دوسال بنده خدا منتظر بودن از اخر باهمين داروها باردار شد

1 Likes

عزیزم دلالی زیادی داره برای کند شدن اسپرم شوهرتون داروی خاصی مصرف نمیکنه؟

نه گلم هیچی مصرف نمیکنه. دکترم میگه شاید بخاطر مشغله شغلی و فعالیت زیادشه و استرس داره. اخه شوهر،من بیشتر،لب مرز خدمت میکنه با قاچاقچی ها در ارتباطه استرس کارش خیلی زیاده. :pensive: همش ماموریت هم دوری و دلواپسی

1 Likes

سلام عزیزم
از مهمترین و شایع ترین عوامل کندی حرکت:
مصرف بیش از حد دخانیات، الکل، ورزشهای شدید، چاقی یا لاغری بیش از حد، نا به هجاری های هورمونی، مبتلا به واریکوسل، مصرف داروهای استروییددار

اجتناب از گرما:
گرمای شدید در بیضه ها منجر به تحرک کم اسپرم می شود. پوشیدن لباس زیر راحت و سبک، اجتناب از حمام آب داغ و سونا

رابطه جنسی بیش از حد:
فعالیت جنسی طولا‌نی مدت می تواند تحرک اسپرم را کاهش دهد. رابطه بیش از حد جنسی باعث آلوده شدن اسپرم و تعداد و تحرک اسپرم را کاهش می دهد.

ویتامین و کمبود مواد معدنی:
کمبود برخی از ویتامین ها و یا مواد معدنی می تواند به تحرک اسپرم پایین تر منجر شود. برخی از ویتامین ها و مواد معدنی نقش مهمی را در تحرک اسپرم دارد. برای مثال، کمبود روی، سلنیوم، ویتامین B-12، فولا‌ت و آنتی اکسیدان ها تاثیر منفی بر کیفیت اسپرم مردان دارد.
فشار، استرس و شیوه زندگی ناسالم موانع عمده برای کم تحرکی است.

2 Likes

پس علت اصلی همین هست عزیزم. استرس زیاد، فشار عصبی و …

ممنونم عزیزم خیلی مفید بود

1 Likes

اینجا گرماش به ۵۰درجه ام میرسه

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

1 Likes

خیلی سخته :tired_face:
به ایشون بفرمایید توی دستشویی یا حمام از آب سرد برای شستن خودشون استفاده کنن. لباس های آزاد و نازک بپوشن. مدت طولانی به صورت نشسته نباشن. اگر ناحیه تناسلی رو سرد نگه دارن انشالا بهبود پیدا میکنه

باورتون میشه ما ازفروردین ابگرمکن رو خاموش میکنیم .اب سردی اینجا وجود نداره تا اواسط مهر ماه. …ممنون از،راهنماییتون عزیزدلم حتما میگم مراعات کنه

1 Likes

بله شنیده بودم اونجا آبگرم کن نیازی نیست :persevere:

1 Likes

سلام عزيزم
استفاده مداوم از بي سيم و موبايل هم بي ضرر نيست. همسر منم از بي سيم زياد استفاده ميكنه و استرس كاريش بالاست و اينا بي تاثير نيست.
داروي گياهي خرنوب شنيدم تاثيرش فوق العاده است.
اما داروهاي شيميايي : ويتامين اي - ويتامين سي و زينك داروهاي خوبي هستند.
البته دكتر واسه خود منم ويتامين اي تجويز كرده و منم مصرف ميكنم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.