حرکت نداشتن اسپرم و تنبلی تخمدان

به من گفتن چون همسرم حرکت اسپرمش صفر باید آی یو ای یا آی وی اف کنم در ضمن خودم هم تنبلی تخمدان دارم میخاستم ببینم با دارو رفع نمیشه باید حتما عمل بکنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

عزیزم تنبلی تخمدان ک دکتر ازاین قرص ال دیا میده منم تنبلی تخمدان داشتم ازهمین قرصا داد من ترسیدم بخورمشون ماهی یکی دوتا میخوردم ک چند روز بعدش پریود بشم و در نهایتا دوسه ماه اینکارکردم ماه سوم حامله شدم.

ماهی یکی دو تا که بیشتر هورمون و تعادل رحمتونو بهم میزنهههه .خدا رو شکر حامله شدی قربونت برم

عزیزم نگران تنبلی تخمدان نباش با داروهای تقویت و تحریک تخمدان میتونی فعالش کنی و تخمک ازاد کنی .همسرت هم اسپرمشون حرکتش صفره اگه عجله نداری و نمیخوای سریع اقدام کنی یه کم با دارو های مختلف و تقویت گیاهی چند ماه امتحان کن دوباره ازمایش بده شاید خوب شد. من هم رحمم تنبله و حرکت اسپرم شوهرم صفر نیست ی کم کمه.دارم همسرو تقویت میکنم خودم هم ترجیح دادم این مدت دارویی که برای تحریک تخمدانم داد استفاده نکنم ک بدنم مقاوم نشه در برابرش ببینم تحرک اسپرمش خوب اگه شد ب امید خدا منم کلومیفن شروع کنم اگه نه نمیخوام زمانو از دست بدم حتی بگه میکرو میرم سریع انجام میدم

عزیزم تنبلی تخمدان فقط با دارو کنترل میشه و اصلا درمان نداره نگران نباشید به مراکز ناباروری مراجعه کنید تا براتون داروهای مناسب رو تجویز کنن

نمیدونم عزیزم.چن ماه پیش حامله بودم سقط شد

خانم حکیمی عزیز رفتم دکتر بهم قرص اینوفولیک داد و زینک پلاس و کانسپشن که وقتی میخوردم خیلی عصبی میشدم و همش گریه میکردم یکماه خوردم و دیگه الان مصرف نمیکنم و به همسرم هم قرص fertil plus داد اونم یکماه خورد ولی نمیدونم تاثیر داشته یا ن فعلا که حامله نشدم و کلی استرس دارم و ناامید هستم و هفده ماه است که ازدواج کردم واین موضوع خیلی داره تاثیر منفی رو زندگیم میزاره .بنظرتون عمل کنم یا فعلا دارو دوباره بخورم ممنون

عزیزم شما باید داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید این داروها تقویتی هستن و ربطی به تخمک گذاری ندارن
شما اول از داروهای مناسب استفاده کنید اگر جواب نداد بعد روش های دیگه رو امتحان کنید

سلام من تنبلی تخمدان دارم توجواب سونوگرافی اندازه بزرگترین فولیکول ۴ میلیمترنوشته .برام داروهای تقویتی و مکمل تغذیه ای باقرص اووژن داده ایا تاثیری داره میتونم حامله بشم؟ خیلی استرس دارم توحسرت بچه موندم

سلام عزیزم
بله ممکنه تاثیر داشته باشه
استرس بزرگ ترین مانع برای بارداری هست عزیزم
ورزش منظم انجام بدید
تغذیه سالم داشته باشید
وزن تون رو اگر بالاست کم کنید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.