حرکت جنین هفته بیست و پنج بارداری

سلام دوستان لطفن اونای که هفته بیستو پنج هستن بیاین بگین حرکاته جنینتون چنتا و چه جوریه برای من جفتم چون قدامی بود هفته بیستو دو تازه لرزش احساس کردم

سلام عزیزم معمولا حرکات جنین در طول روز باید حداقل بیست بار باشه. بعد از خوردن غذا به پهلوی چپ بخوابید و حرکات رو بشمرید. در یک ساعت باید حداقل 4 بار تکون بخوره. البته رفته رفته تکون هاش بیشتر می شه.

سلام خیلی ممنون از راهنمایتون یه چیز دیگه کرم موبر اگه استفاده کنیم در اخرای بارداری مشکل پیش میاد ؟؟

خواهش می کنم عزیزم، در اواخر بارداری اشکالی نداره اگر استفاده بشه، ولی توصیه میشه در سه ماهه اول مصرف نشه.

خیلی منون عزیزم سالم و تندرست باشی

مرسی عزیزم :rose:

كيا هفته بيست و پنجن ؟؟؟

خوش ب حالت پناه زاييدى دختر راحت شدى :heart_eyes:

هرمرحله یه مدل سختی داره :woman_facepalming:t2::grin::smiley:

اره والا
ولي بارداري خداييش خسته كننده

خخخخخ انشالله شما بسلامتی نی نی تو بغل کنی عزیزم نوبت توام میشه :blush::blush::blush::blush::kissing_heart:

1 Likes

مررررسى گلمممم :gift_heart:
خدا پسر نازتو حفظ كنه :heart_eyes:

1 Likes

تا یه کم بزرگ بشه سخته ولی وقتی یه لبخند کوچیک میزنه همه چی یادت میره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

اى جووونممم همون لبخندش عشقه :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:اهوم هفته چندی عزیزم

1 Likes

هفته ٢٥ :heart_eyes:

1 Likes

زیاد نمونده گلم دیگه زود میگذره روزام کوتاه شده

1 Likes

خخخ ، اره دارم روزا رو ميشمارم از الان :sweat_smile:

عزیزم من هفته بیست و پنجمم

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: انشالله که بسلامتی عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.